ساختمان جدید دفترکنترل کیفیت و بهداشت آب به بهره برداری رسید

در مراسمی با حضور معاون  نظارت بر بهره برداری، فرمانده بسیج آبفای استان تهران ، مدیر عامل شرکت و جمعی از مدیران و کارکنان، ساختمان جدید دفتر کنترل کیفیت و بهداشت آب در ناحیه یافت آباد  به بهره برداری رسید. مهندس علیرحیمی مدیرعامل شرکت در مراسم افتتاحیه این آزمایشگاه گفت: آزمایشگاه های آب و فاضلاب به […]

در مراسمی با حضور معاون  نظارت بر بهره برداری، فرمانده بسیج آبفای استان تهران ، مدیر عامل شرکت و جمعی از مدیران و کارکنان، ساختمان جدید دفتر کنترل کیفیت و بهداشت آب در ناحیه یافت آباد  به بهره برداری رسید.

مهندس علیرحیمی مدیرعامل شرکت در مراسم افتتاحیه این آزمایشگاه گفت: آزمایشگاه های آب و فاضلاب به عنوان ابزار نظارت داخلی برای اطمینان از سلامت و بهداشت آب آشامیدنی و کارکرد صحیح همه بخش های فرایند تولید و توزیع آب همچون تصفیه و بهره برداری به شمار می روند.

وی ضمن قدردانی از همه مسئولینی که در تجهیز و راه اندازی این آزمایشگاه همکاری داشتند افزود: با توجه به افزایش تعداد تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و نیز ایجاد شرایط فیزیکی و ساختمانی مناسب برای خدمت رسانی بهتر به مشترکین تحت پوشش  ، ساختمان جدید آزمایشگاه کنترل کیفیت و بهداشت آب به بهره برداری رسید .

گفتنی است ، در پایان این مراسم از تلاش و زحمات دو نفر از کارکنانی که در ساخت این پروژه فعالیت مستمری داشتند با اهدای لوح ، قدرانی شد .