زنجان، میزبان بزرگترین رویداد صنعت برق ایران در سال ۱۴۰۳ ​

​به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، مهندس پیام جوادی، مدیرعامل این شرکت،در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در زنجان خبر داد.
به گزارش برقاب، شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، مهندس پیام جوادی، مدیرعامل این شرکت،در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در زنجان خبر داد.
مهندس جوادی با بیان اینکه این کنفرانس بزرگترین رویداد صنعت برق ایران محسوب می‌شود، گفت: این کنفرانس با هدف تبادل نظر و ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه شبکه‌های توزیع نیروی برق و با حضور محققان، پژوهشگران و چهره‌های برجسته این حوزه از ایران و سایر نقاط جهان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این کنفرانس توسط شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان و انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اشاره به محورهای اصلی این کنفرانس، عنوان کرد: شبکه‌های هوشمند توزیع، مدیریت و برنامه‌ریزی در شبکه‌های توزیع، قابلیت اطمینان و پایداری شبکه‌های توزیع،کیفیت توان در شبکه‌های توزیع،اقتصاد و بازار برق،حفاظت از شبکه‌های توزیع ،انرژی‌های تجدیدپذیر و توزیع،تجهیزات و فناوری‌های نوین در شبکه‌های توزیع،از جمله محورهای اصلی این کنفرانس هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در ادامه افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی، میزگردهای تخصصی و نمایشگاه دستاوردهای صنعت برق از دیگر بخش‌های این کنفرانس است و علاقه‌مندان به حضور و مشارکت در بیست و هشتمین بیست‌وهشتمین کنفرانس بین‌المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق می‌توانند با مراجعه به سایت این کنفرانس  آخرین اطلاعات و اخبار بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق را دریافت نمایند.​