رکورد تولید ماهانه نیروگاه شهیدمفتح شکسته شد

نیروگاه شهیدمفتح در تیرماه امسال توانسته است با تولیدی بالغ بر ۷۲۵ هزار مگاوات ساعت رکورد تولید ماهانه جدیدی را از ابتدای راه‌اندازی این مجموعه به ثبت برساند. به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “پژمان اختری”، معاون تولید شرکت مدیریت برق شهیدمفتح با بیان این مطلب افزود: در چهار ماهه نخست امسال میزان‌ تولید نیروگاه […]

نیروگاه شهیدمفتح در تیرماه امسال توانسته است با تولیدی بالغ بر ۷۲۵ هزار مگاوات ساعت رکورد تولید ماهانه جدیدی را از ابتدای راه‌اندازی این مجموعه به ثبت برساند.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “پژمان اختری”، معاون تولید شرکت مدیریت برق شهیدمفتح با بیان این مطلب افزود: در چهار ماهه نخست امسال میزان‌ تولید نیروگاه شهیدمفتح با رشد هشت درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از دو میلیون مگاوات ساعت رسیده است.
وی افزود: همچنین از ابتدای سال تاکنون میزان تولید نیروگاه گازی دورود نیز با رشد ۱۰۵ درصدی نسبت به سال گذشته از مرز ۶۲ هزار مگاوات ساعت گذشته است.
اختری با اشاره‌ به ثبت رکورد تولید در نیروگاه‌ گازی دورود، گفت: طی تیرماه امسال این‌ مجموعه با تولید ۳۲ هزار مگاوات ساعت انرژی توانسته رکورد جدید تولید ماهانه را ثبت کند.​