رونمایی از خودروهای جدید امور اتفاقات توزیع برق کرمان

امور اتفاقات مدیریت توزیع برق شهرستان کرمان از خودروهای جدید مجهز به کامل ترین امکانات و تجهیزات مورد نیاز، رونمایی کرد.

 

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، امور اتفاقات مدیریت توزیع برق شهرستان کرمان از خودروهای جدید مجهز به کامل ترین امکانات و تجهیزات مورد نیاز، رونمایی کرد.

محمد محسنی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ در مراسم رونمایی از خودروهای جدید گفت: کارکنان اتفاقات برق بیش از بخش های دیگر شرکت با مشترکین ارتباط دارند چراکه به هنگام قطع برق یا خاموشی های ناخواسته اولین تماس مشترکین با اتفاقات برق میباشد و اولویت شرکت وصل برق در کمترین زمان ممکن می باشد بنابراین لازم است خودرو اتفاقات برق از یک نظام آراستگی خاصی برخوردار باشد.
وی افزود: به همین جهت با موافقت مدیریت محترم عامل شرکت و هیئت مدیره، استانداردسازی و نوسازی خودروهای عملیاتی این شرکت در دستور کار معاونت بهره برداری قرار گرفت و انجام این مهم از اتفاقات برق کرمان و اتفاقات برق زرند با نوسازی خودروها و نصب کابین جدید همزمان با هفته دولت درسال ۱۴۰۲شروع شد که خوشبختانه تاکنون تعداد ۶ خودرو در شهر کرمان و ۶ خودرو نیز در شهرستان های شمال استان نوسازی شده اند.

محسنی اظهارداشت: نصب کابین جدید در خودروها در جهت ایجاد نظم و چیدمان وسایل و تجهیزات خودروهای اتفاقات وعملیات صورت گرفته که کابین های جدید ضمن سبک بودن با درنظر گرفتن نظام آراستگی و دسترسی راحت تر و سریع تر برقکاران به ابزار کارخود خریداری شده است.

وی با اشاره به تشویق پیمانکاران این شرکت به نوسازی خودروهای خود تصریح کرد: برای ایجاد انگیزه بیشتر، کابین جدید نیز از سوی شرکت خریداری و به صورت رایگان نصب میشود.

وی همچنین از اجرا شدن نظام آراستگی در این خودرو یاد کرد و اظهار داشت: به این ترتیب دسترسی به تمامی ابزار آلات در کمترین زمان ممکن میسر خواهد شد.

این مسئول دسترسی سریع، ایمنی بالا، افزایش طول عمر ابزارآلات، کاهش زمان اجرای عملیات های رفع خاموشی و سایر عملیات های واحد اتفاقات ۱۲۱ و زیبایی ظاهری را از جمله ویژگی های مثبت این خودرو  عنوان کرد.

محسنی همچنین به مجهز شدن این خودرو به ردیاب و همچنین نورافکن ها قوی برای انجام عملیات در شب اشاره کرد و گفت: به این ترتیب دیگر هیچ گونه مانعی بر سر راه خدمت رسانی به مشترکان برق در زمان اعلام نیاز وجود نخواهد داشت.