روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر برتر استانی شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از برتری روابط عمومی این شرکت بین دیگر دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان خبر داد و اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌ها و شاخص‌های مورد نظر در ۲۰ محور، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در بین تمام روابط عمومی ادارات، شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر برتر معرفی شده است.
ابوالحسن عالی با قدردانی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان و دیگر کارکنان به ویژه در حوزه تهیه و انتشار اخبار خاطر نشان کرد: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با کسب بالاترین امتیاز حائز رتبه نخست در بین ‌دستگاه‌های اجرایی شد.
وی محورهای یاد شده را مورد اشاره قرار دادو تصریح کرد: حضور مسئولان در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، برگزاری تورهای رسانه‌ای، برقراری ارتباط مدیر عامل و معاونین با مردم، حضور فعال در رسانه‌ها و تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و نشست‌های خبری و انتشار خبر از جمله شاخص‌های ارزیابی عملکرد روابط عمومی است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر حضور فعال در فضای مجازی، برگزاری میز تعامل با دستگاه‌های همسو، میز پاسخگو با ارباب رجوع و مخاطب و بروزرسانی اخبار و مطالب سایت را از دیگر محورهای ارزیابی عملکرد یاد کرد.
وی نقش و اهمیت روابط عمومی را مورد اشاره قرار داد و افزود: فعالان عرصه روابط عمومی پیش‌قراولان آگاهی بخشی جامعه هستند که نقش مهمی در تنویر افکار عمومی بر عهده دارند.