رفع مشکل آب شرب با مشارکت خیرین

      به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال وبختیاری مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بروجن از رفع مشکل آب آشامیدنی روستای امام قیس از توابع این شهرستان خبر داد.    فردین چهرازی با اعلام این خبر گفت: با توجه کمبود بارشهای امسال ، شروع فصل گرما و افزایش مصرف آب در […]

      به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال وبختیاری مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بروجن از رفع مشکل آب آشامیدنی روستای امام قیس از توابع این شهرستان خبر داد.

   فردین چهرازی با اعلام این خبر گفت: با توجه کمبود بارشهای امسال ، شروع فصل گرما و افزایش مصرف آب در روستای امام قیس امور آب و فاضلاب روستایی با مشکل تامین آب شرب در آن روستا مواجه شدکه با همراهی یکی از اهالی خیر روستای امام قیس مشکل تامین آب مرتفع گردید.  

مهندس چهرازی افزود: در راستای حل مشکل آب شرب روستای امام قیس خیر محترم جناب آقای شکرالله جمالی فرزند حبیب الله اهل و ساکن این روستا چاه آب شخصی خود را در اختیار این امور قرار داد که با لوله گذاری 300 متری و وصل آن به تاسیسات آب آشامیدنی کمبود آب مرتفع شد.

وی گفت: این خیر محترم روزانه 13 ساعت چاه آب خود را در جهت رفع مشکل آب هم ولایتی های خود از ساعت هفت صبح لغایت هشت شب در اختیار این امور قرارداده است.

      نامبرده بیان نمود: این چاه آب به صورت رایگان در اختیار امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بروجن قرار گرفته  که بدینوسیله از اقدام خدا پسندانه و خیرخواهانه این خیر ارجمند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

یاد آوری می گردد: میزان آب تولیدی برای اهالی روستای امام قیس سه برابر میزان استاندارد می باشد لذا شایسته است اهالی محترم در مصرف آب صرفه جویی نمایند و از آبیاری فضای سبز منازل بخصوص آبیاری سیفی کاری ها جدا خود داری نمایند.

قابل ذکر است: امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بروجن به 18269 نفر جمعیت در 38 روستا خدمات آبرسانی ارائه می نماید.