رفع مشکلات کمبود و افت فشار آب در سیمرغ

بیش از ۷۰ فقره شکستگی شبکه و انشعابات آب در شهرستان سیمرغ طی سه ماهه اخیر رفع و مشکلات کمبود و افت فشار آب در این شهرستان مرتفع شد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب  فاضلاب مازندران؛ مهندس غلامرضا احمدی مدیر امور سیمرغ در گفتگویی با اعلام این خبر به ارائه خلاصه […]

بیش از ۷۰ فقره شکستگی شبکه و انشعابات آب در شهرستان سیمرغ طی سه ماهه اخیر رفع و مشکلات کمبود و افت فشار آب در این شهرستان مرتفع شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب  فاضلاب مازندران؛ مهندس غلامرضا احمدی مدیر امور سیمرغ در گفتگویی با اعلام این خبر به ارائه خلاصه عملکرد این امور طی سه ماهه اخیر پرداخت و گفت: تعمیر واشرکوپلینگ و فوندانسیون الکتروپمپ ۹۰ کیلو وات بهنمیر،لایروبی حوضچه تخلیه مجتمع آبرسانی، تهیه و استقرار دیزل ژنراتورkva 350 در مجتمع آبرسانی، تعویض الکتروپمپ ایستگاه آبرسانی روستای مری و رفع مشکل کمبود آب ۳۰۰ مشترک بخشی از اقدامات این امور در سه ماهه اخیر بوده است. وی افزود: در راستای ارائه خدمات رسانی مطلوبتر به مشترکین اقدامات دیگری از جمله انتقال دیزل ژنراتور kva 85 به چاه شماره ۲۰، انتقال دیزل ژنراتورkva 110 به چاه شماره ۱۵، لوله گذاری به طول ۷۰ متر واقع در خیابان شهید بهشتی و جابجایی خط لوله ۱۱۰ پلی اتیلن سرپل نجارکلا با وظیفه آبرسانی به ۶ روستا نیز انجام شد.