رفع مشکلات کمبود و افت فشار آب در سیمرغ

بیش از 70 فقره شکستگی شبکه و انشعابات آب در شهرستان سیمرغ طی سه ماهه اخیر رفع و مشکلات کمبود و افت فشار آب در این شهرستان مرتفع شد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب  فاضلاب مازندران؛ مهندس غلامرضا احمدی مدیر امور سیمرغ در گفتگویی با اعلام این خبر به ارائه خلاصه […]

بیش از 70 فقره شکستگی شبکه و انشعابات آب در شهرستان سیمرغ طی سه ماهه اخیر رفع و مشکلات کمبود و افت فشار آب در این شهرستان مرتفع شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب  فاضلاب مازندران؛ مهندس غلامرضا احمدی مدیر امور سیمرغ در گفتگویی با اعلام این خبر به ارائه خلاصه عملکرد این امور طی سه ماهه اخیر پرداخت و گفت: تعمیر واشرکوپلینگ و فوندانسیون الکتروپمپ 90 کیلو وات بهنمیر،لایروبی حوضچه تخلیه مجتمع آبرسانی، تهیه و استقرار دیزل ژنراتورkva 350 در مجتمع آبرسانی، تعویض الکتروپمپ ایستگاه آبرسانی روستای مری و رفع مشکل کمبود آب 300 مشترک بخشی از اقدامات این امور در سه ماهه اخیر بوده است. وی افزود: در راستای ارائه خدمات رسانی مطلوبتر به مشترکین اقدامات دیگری از جمله انتقال دیزل ژنراتور kva 85 به چاه شماره 20، انتقال دیزل ژنراتورkva 110 به چاه شماره 15، لوله گذاری به طول 70 متر واقع در خیابان شهید بهشتی و جابجایی خط لوله 110 پلی اتیلن سرپل نجارکلا با وظیفه آبرسانی به 6 روستا نیز انجام شد.