رفع محدویت تولید واحد شماره 3 نیروگاه دورود

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح گفت:‌ عملیات طراحی و نصب برج خنک کن دمای روغن به منظور رفع محدودیت‌های تولید در واحد شماره سه نیروگاه گازی دورود با موفقیت انجام شد. عبدالمجید دیناروند با اعلام این خبر افزود: در راستای رفع محدودیت‌های تولید و با تکیه بر توان داخلی، با اضافه کردن یکدستگاه […]

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح گفت:‌ عملیات طراحی و نصب برج خنک کن دمای روغن به منظور رفع محدودیت‌های تولید در واحد شماره سه نیروگاه گازی دورود با موفقیت انجام شد.

عبدالمجید دیناروند با اعلام این خبر افزود: در راستای رفع محدودیت‌های تولید و با تکیه بر توان داخلی، با اضافه کردن یکدستگاه برج خنک کن دمای روغن در واحد شماره سه این نیروگاه محدودیت تولید در این واحد گازی برطرف گردید.

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح افزود : از زمان انتقال و نصب واحد سه در سال 95 مشکل بالا بودن دمای روغن در این واحد وجود داشته که پس از بررسی‌های لازم و در کوتاهترین زمان عملیات نصب آن انجام گرفت .

دیناروند با اشاره به نامگذاری امسال بنام سال جهش تولید اضافه کرد: مهمترین هدف این مجموعه شکستن رکورد تولید سالیان گذشته است که امسال با 6 برابر شدن تولید در مقایسه با سال گذشته در حال تحقق است .

گفتنی است شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح شامل نیروگاه حرارتی شهید مفتح در همدان به ظرفیت 1000 مگاوات و نیروگاه گازی دورود به ظرفیت اسمی 90 مگاوات است که نقش مهمی در تأمین بخشی از انرژی مورد نیاز شبکه سراسری برق کشور را دارد.