رفع اتفاقات شکستگی خط انتقال کمربندی گرگان

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از رفع اتفاقات خط 450میلی متری کمربندی گرگان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، قربان غلامی افزود : شکستگی ایجاد شده در خط 450میلی متری شبکه توزیع آب شرب واقع در خط انتقال اصلی کمربندی گرگان (راه آهن) با […]

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از رفع اتفاقات خط 450میلی متری کمربندی گرگان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، قربان غلامی افزود : شکستگی ایجاد شده در خط 450میلی متری شبکه توزیع آب شرب واقع در خط انتقال اصلی کمربندی گرگان (راه آهن) با همت و تلاش شبانه روزی و بی وقفه اکیپ اتفاقات این امور در اسرع وقت مرتفع گردید.

وی تصریح کرد : پس از وقوع اتفاق فوق بلافاصله اکیپ حوادث و اتفاقات به همراه تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام و در راستای کاهش هدر رفت ، اتفاقات خط 450 میلی متری  که دچار آسیب شده بود ، ترمیم و روند آّبرسانی به مشترکین به حالت عادی بازگشت .

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان در پایان با بیان اینکه که انجام تعمیرات شبکه در این شهر به روز  می باشد از شهروندان درخواست کرد به محض اطلاع از هرگونه حادثه در انشعابات شبکه های توزیع وخطوط انتقال با سامانه ارتباطات مردمی 122  شرکت آب و فاضلاب تماس تا نسبت به رفع آن اقدام گردد.