رشد 2 برابری سرانه پیشنهادات در شرکت آب منطقه ای قزوین

جلسه نظام پیشنهادات شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور دبیران گروه های کاری تخصصی و با هدف برنامه ریزی مطلوب، هماهنگی بیشتر و تبادل نظر در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین آقای اصغری مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت این شرکت در ابتدای […]

جلسه نظام پیشنهادات شرکت آب منطقه ای قزوین با حضور دبیران گروه های کاری تخصصی و با هدف برنامه ریزی مطلوب، هماهنگی بیشتر و تبادل نظر در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین آقای اصغری مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت این شرکت در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند تولید پیشنهادات در سال گذشته عنوان داشت: نظر به رشد 2 برابری سرانه پیشنهادات دریافتی این شرکت در سال 98 (نسبت به سال قبل)، باید با ارائه راهکارهای مناسب به ارتقاء شاخصهای کمی و کیفی پیشنهادات ارائه شده کمک نمائیم.
دبیر کمیسیون توسعه مدیریت در ادامه با اشاره کمیته ساختار و فناوریهای مدیریتی به عنوان متولی نظام پیشنهادها در شرکتهای آب منطقه ای بیان داشت: با توجه به سیاستها و اسناد بالادستی از جمله (ماده 20) قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه پنجم (برنامه جامع اصلاح نظام اداری-دوره دوم) با عنوان«بهبود در نظام ها و فناوریهای مدیریتی» و حمایت های مدیر عامل شرکت از نظام پیشنهادات مقرر شده در سال جاری با اهدا لوح تقدیر و جوائز ارزنده از ارائه دهندگان برتر این نظام تقدیر بعمل آید.
آقای اصغری در خاتمه ضمن بیان وظایف گروه های کاری تخصصی اظهار داشت: تسریع در بررسی پیشنهادها و ایجاد انگیزه و ترغیب همکاران جهت ارائه پیشنهاد مهمترین وظیفه این کار گروه ها می باشد و باید تلاش و پیگیری بیشتری در این زمینه صورت پذیرد.
شایان ذکر است در این جلسه اعضا گروه های کاری تخصصی نیز به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و مشکلات پیش رو جهت بهبود نظام پیشنهادات پرداختند.