رسانه‌ها یاریگر دستگاه‌های اجرایی و حامی مدیران و مسوولان خدمت‌رسان به مردم هستند.

مهندس علیرضا علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به عنوان مدیر رسانه ای که در هر حال آماده پاسخگویی به اصحاب رسانه بوده و است . وی بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار ، گفت:فعالان عرصه خبر و رسانه در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت پذیری، همگام با […]

مهندس علیرضا علیزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به عنوان مدیر رسانه ای که در هر حال آماده پاسخگویی به اصحاب رسانه بوده و است . وی بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار ، گفت:فعالان عرصه خبر و رسانه در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت پذیری، همگام با مسوولین و همراه با مردم بوده اند. دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، ازخودگذشتگی در بسیاری از مسائل و دغدغه های شخصی، از مهمترین ویژگی ها و رسالت های خبرنگاری است.
در سال جدید که متاسفانه با شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز شد و هم چنان کشور درگیر این بیماری ناخوانده است، رسانه ها، خط مقدم مقابله و پیشگیری از این بیماری بوده اند و در حوزه کنترل پیک بار برق تابستان نیز اطلاع رسانی شایسته ای انجام شد که جای تقدیر دارد.
حال که شیوع این بیماری، زمینه دیدار و عرض تبریک حضوری هر ساله با تک تک خبرنگاران عزیز را گرفته است، ضمن قدردانی مجدد از تمامی صاحبان قلم و پیام آوران عرصه‌ دانایی، تندرستی و موفقیت را، در سایه‌ الطاف خداوند باری تعالی ودرراستای تعالی ایران اسلامی برای تمامی خبرنگاران آرزومندم.