دیدارهای مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان غربی با شهروندان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دیدارهای عمومی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با شهروندان ضمن رعایت فاصله اجتماعی و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در محل دفتر مدیرعامل برگزار شد. گفتنی است طی سال‌های اخیر دیدارهای عمومی مدیرعامل با مردم هر هفته به صورت مستمر برگزار می‌شود اما با شیوع […]

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی دیدارهای عمومی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با شهروندان ضمن رعایت فاصله اجتماعی و رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در محل دفتر مدیرعامل برگزار شد.

گفتنی است طی سال‌های اخیر دیدارهای عمومی مدیرعامل با مردم هر هفته به صورت مستمر برگزار می‌شود اما با شیوع بیماری کرونا جهت حفظ سلامتی مراجعه کنندگان این دیدارها به صورت غیرحضوری و در قالب دیدارهای مستقیم تصویری و تلفنی برگزار می‌شد.

از زمان شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت‌های حضوری در تمامی ادارات مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با حضور در برنامه‌های مختلف مانند سامانه سامد به طور مستقیم پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم بود.

اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در حاشیه آغاز دیدارهای عمومی با مردم بیان کرد: هدف از این دیدارهای بدون واسطه با مردم شنیدن مسائل و رسیدگی به خواسته‌ها، دغدغه‌ها، پیشنهادها و مسائل و مشکلات شهروندان می‌باشد هر چند تمامی همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان همواره بدون خستگی و در هر شرایطی پاسخگوی مردم هستند.

وی اضافه کرد: حفظ سلامتی شهروندان امری ضروری است و به همین دلیل جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان به صورت غیرحضوری و الکترونیکی نیز ارائه می‌شود