دومین دوره مسابقات مهارت شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور در استان کرمانشاه برگزار می شود

مسابقات مهارت شغلی شرکت های توزیع برق غرب و شمالغرب کشور با حضور 8 شرکت و به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در روزهای 6، 7 و 8 خردادماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در این مسابقات که با همکاری انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های توزیع برق برگزار می گردد، بیش از 16 تیم و حدود 160 نفر شرکت می کنند.

مهندس محمد مرادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه 8 شرکت توزیع برق از غرب و شمالغرب کشور در این دیدار به رقابت می پردازند، تشریح کرد: شرکت های توزیع برق کرمانشاه، کردستان، ایلام، همدان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و همچنین شرکت توزیع برق تبریز در دومین دوره این مسابقات شرکت می کنند.

مهندس مرادی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای و نهادینه نمودن این مهم است، تصریح کرد: کشف استعداد های کارکنان و فراهم نمودن بستر شکوفایی آنها و همچنین ایجاد فرصت بازبینی فرآیند ها و فعالیت های واحد های مختلف شرکت از طریق شبیه سازی آنها می تواند کمک موثری به شرکت های توزیع برق کند.

وی با بیان اینکه مسابقات درجهت افزایش بهره وری، بهبود کیفیت انجام کار و کاهش زمان انجام کارها صورت می پذیرد، افزود: درهمین راستا مسابقات مهارت شغلی شرکت های توزیع برق در 2 بخش و بصورت 4 مرحله انجام می گیرد. این مسابقات در بخش های احداث کابل خودنگهدار، احداث کابل به روش جایگزین به روش سیمی، نصب انشعاب سه فاز و نصب انشعاب تکفاز در قالب دو گروه از هرشرکت در مرکز آموزشی فنی و مهارت های شغلی شرکت توزیع برق استان کرمانشاه برگزار می گردد.