دومین جلسه ویدئوکنفرانس مدیران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی با وزیر نیرو

دومین جلسه ی ویدئوکنفرانس مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران روابط عمومی این شرکت ها به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وزیر نیرو در این جلسه با تأکید بر پیشبرد […]

دومین جلسه ی ویدئوکنفرانس مدیران صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران روابط عمومی این شرکت ها به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، وزیر نیرو در این جلسه با تأکید بر پیشبرد اهداف و برنامه های سازوکاری، دوشادوش برنامه های ساخت و سازی، سال جاری را سالی مهم در پایه گذاری و اجرایی کردن اصول و فرایندهای مربوطه برشمرد و بر اجرا، پایش و نظارت بر این هم تأکید کرد.

رضا اردکانیان جلب رضایت مردم و مسئولان کشور و خدا قوت مقام معظم رهبری را بزرگترین دستاورد ارزنده ی مدیران صنعت آب و برق دانست.
وی با بیان اینکه موفقیت پویش هرهفته الف_ب_ ایران مستلزم تلاش و همکاری کلیه ی فعالان است، افزود: برای موفقیت این پویش در عرصه ی سازوکارها، باید افراد و همکاران آشنا به سازوکارها را درگیر این کار بکنیم و در هر شرکت یک نفر به عنوان رابط معرفی شود.