دوره آموزشی انشعابات غیرمجاز

دوره آموزشی آشنایی با انشعابات غیرمجاز با هدف ارتقای مهارت علمی و آموزشی مأمورین قرائت کنتور در روزهای بیستم و بیست و پنجم خردادماه در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب کاشان برگزار شد. مدیر دفتر منابع انسانی و آموزش شرکت آبفا با اعلام این خبر گفت: آشنایی هرچه بیشتر مأموران قرائت کنتور با انواع‌ […]

دوره آموزشی آشنایی با انشعابات غیرمجاز با هدف ارتقای مهارت علمی و آموزشی مأمورین قرائت کنتور در روزهای بیستم و بیست و پنجم خردادماه در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب کاشان برگزار شد.

مدیر دفتر منابع انسانی و آموزش شرکت آبفا با اعلام این خبر گفت: آشنایی هرچه بیشتر مأموران قرائت کنتور با انواع‌ روش‌های برداشت غیرقانونی و غیرمجاز از دیگر اهداف این دوره‌ی آموزشی است.

هادی قناعت «افزایش هزینه‌های شرکت»، «تجاوز به حقوق دیگران» و «احتمال آلودگی شبکه» را از تبعات ناشی از انشعابات غیرمجاز و دستکاری در شبکه دانست و گفت: به همین واسطه شناسایی و رفع انشعابات غیرمجاز از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی ابراز امیدواری کرد توجه به قانون و رعایت حقوق شهروندی از بروز چنین مسائلی پیشگیری کرده تا نیاز به اعمال قانون، جریمه و مجازات نگردد.