مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس:

دعوت از مردم به مصرف بهینه برق/هفته بسیار گرمی پیش رو داریم

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: براساس پيش‌بينی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم گرما و افزايش دما در روزهای آينده، از کلیه مشترکان درخواست می‌شود مديريت مصرف برق را به ويژه در ساعت‌های اوج بار (ساعات13تا 18و20 تا 23) در دستور كار خود قرار داده و امکان تامین برق مطمئن و پایدار را برای تمامی مشترکان صنعت برق فراهم آورند.

به گزارش برقآب، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: براساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم گرما و افزایش دما در روزهای آینده، از کلیه مشترکان درخواست می‌شود مدیریت مصرف برق را به ویژه در ساعت‌های اوج بار (ساعات۱۳تا ۱۸و۲۰ تا ۲۳) در دستور کار خود قرار داده و امکان تامین برق مطمئن و پایدار را برای تمامی مشترکان صنعت برق فراهم آورند.
دکتر محمدرسول تحفه با اظهار این مطلب که صنعت برق استان تمام ظرفیت و توان خود را برای تأمین نیاز برق مشترکان و پایداری شبکه به کار بسته است، بیان داشت: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش دما در روزهای پیش رو و در نتیجه افزایش مصرف برق، ضروری است تا مصرف بهینه برق به صورت جدی از سوی تمامی مشترکان به ویژه مشترکان خانگی رعایت شود تا خللی در روند خدمت رسانی به وجود نیاید.
وی بهینه‌سازی مصرف انرژی و اعمال مدیریت مصرف برق در شرایط کنونی را یکی از مهمترین مباحث مربوط به صنعت‌برق عنوان نمود و افزود: هم استانی ها تنها با به کار بستن تنها چند راهکار ساده مانند قرار دادن درجه کولر روی عدد ٢۴ و استفاده از دور کند کولر آبی و یا موکول نمودن استفاده از وسایل پرمصرف برقی به ساعت های خارج از اوج مصرف برق می‌توانند یاریگر خادمان خود درصنعت برق استان باشند.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در ادامه سخنان خود به پویش سراسری “با انرژی” اشاره کرد و گفت: پویش “با انرژی”، پویشی همگانی در راستای اصلاح رفتار مصرف برق است که از ابتدای خرداد آغاز و تا پایان شهریور ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.
وی هدف نهایی این پویش برای مشترکان کاهش حداقل ۱۵ درصدی مصرف برق در طول فصل گرم سال ۱۴۰۳ دانست و افزود: مشترکان می‌توانند با فعالیت مستمر و کاهش بیش از ۱۵درصد، به اهداف طلایی پویش برسند و شانس برنده شدن در جوایزی چون ٣٠٠ دستگاه خودرو و میلیاردها تومان جوایز ارزنده را افزایش دهند. این مقام مسئول یادآورشد: معرفی پویش‌ها و ارائه توضیحات بیشتر در این خصوص، از طریق درگاه‌های پویش با انرژی در اختیار علاقه‌مندان قرار داده شده است و برنامه کاربردی با انرژی (Application) در آدرسhttps://ba-energy.ir/ قابل دریافت و نصب است.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در تشریح “پویش دانش آموزی” نیز اظهار داشت: با هدف فرهنگسازی مصرف بهینه برق،”پویش دانش آموزی” راه‌اندازی شده است که دانش آموزان از طریق سامانه شاد وارد پویش می شوند و به دانش آموزانی که با کمک والدین بیشترین صرفه جویی را محقق نمایند به صورت ماهیانه و همچنین در پایان تابستان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد. تحفه یادآورشد: در همین راستا به مدیران مدارس برتر نیز به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد گردید.