دعوت از مردم برای صرفه جویی در مصرف آب

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به افزایش 12 درصدی مصرف آب آشامیدنی در استان از مردم جهت کمک به تامین آب پایدار برای همگان، درخواست نمود در مصرف آب به طور جدی صرفه جویی کنند. علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: با توجه به میزان افزایش مصرف آب شهروندان در ایام […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به افزایش 12 درصدی مصرف آب آشامیدنی در استان از مردم جهت کمک به تامین آب پایدار برای همگان، درخواست نمود در مصرف آب به طور جدی صرفه جویی کنند.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: با توجه به میزان افزایش مصرف آب شهروندان در ایام کرونا و فصل گرم سال، هیچگونه کمبود و یا قطعی آبی در استان رخ نداده و در صورت مصرف بهینه مشترکین، این خدمات همچنان بطور مستمر ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در منطقه ای خشک و نیمه خشک قرار دارد گفت: صرفه جویی در مصرف آب، به ویژه آب خانگی می تواند از بروز مشکلات تامین آب پیشگیری نماید.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: شهروندان خود قاضی میزان مصرف آب باشند و در همه حال از هدر رفت این مایه حیات بخش جلوگیری کنند.

جزء قاسمی با اشاره به راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب گفت: صرفه جویی در مصرف آب هنگام شستشو، استحمام و بهداشت باید سرلوحه کار مشترکین قرار گیرد تا در تامین آب شرب بهداشتی، سالم و پایدار با مشکل مواجه نباشیم.