دستورالعمل‌ های مدیریت و پایش بخش کشاورزی و تجاری اعلام شد

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد دستورالعمل‌های مدیریت و پایش بخش کشاورزی و تجاری را اعلام کرد.

دستورالعمل‌ های مدیریت و پایش بخش کشاورزی و تجاری اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق یزد؛ مهندس سید مهدی حسینی‌پور در خصوص دستورالعمل مدیریت و پایش بخش کشاورزی گفت: تمام چاه‌های کشاورزی در دو گروه تقسیم بندی شده که روزانه می‌بایست پنج ساعت مصرف برق خود را به طور کامل متوقف کنند.

وی اضافه کرد: در گروه یک برخی چاه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۶ و در گروه دو چاههای دیگر از ساعت ۱۳ تا ۱۸ با توزیع برق همکاری می کنند.

این مسول با اشاره به اینکه همکاری چاه های کشاورزی در این پنج ساعت باعث خواهد شد تا هزینه مصرف کل تابستان در غیر این ساعات به صورت رایگان شود،درباره بخش تجاری گفت: دستورالعمل مدیریت و پایش بخش تجاری در مجتمع‌ها و پاساژها به صورت پایش دمای محیط و پایش و تعدیل روشنایی داخل و نمای ساختمان های مجتمع ها و پاساژها اعمال خواهد شد.

مهندس حسینی‌پور اظهار کرد: تیم‌های ارزیابی در امورهای سه گانه یزد تشکیل شده و به صورت هفتگی شاخص دمای محیط را اندازه‌گیری می‌کنند که نباید زیر ۲۴ درجه سانتیگراد باشد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد:در بخش پایش روشنایی و کنترل دمای چیلرها و سیستم های سرمایشی از فناوری اینترنت اشیا برای کنترل آن ها استفاده خواهیم کرد.