در بازدید از روستاهای بخش مرکزی سمنان مشکلی در زمینه برق مطرح نشده است..

در برنامه ملاقات مردمی نماینده مردم شهرستان های سمنان، سرخه و مهدیشهر، مدیرعامل و مدیر توزیع برق شهرستان نیز حضور یافته تا به مسائل و مشکلات احتمالی حوزه برق رسیدگی و پاسخگویی نمایند. این برنامه که در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای محمودآباد انجام شد، “عباس گلرو” نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، سرخه و مهدیشهر در […]

در برنامه ملاقات مردمی نماینده مردم شهرستان های سمنان، سرخه و مهدیشهر، مدیرعامل و مدیر توزیع برق شهرستان نیز حضور یافته تا به مسائل و مشکلات احتمالی حوزه برق رسیدگی و پاسخگویی نمایند.

این برنامه که در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای محمودآباد انجام شد، “عباس گلرو” نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، سرخه و مهدیشهر در جمع حاضرین بیان داشت: در بازدید یک روزه از روستاهای بخش مرکزی شهرستان سمنان، هیچ مشکلی در حوزه برق مشاهده و مطرح نشده و این مهم قابل تقدیر است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در جمع اهالی و شرکت کنندگان در برنامه ملاقات عمومی روستای محمود آباد گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون، قریب 10 میلیارد ریال در توسعه زیرساخت های صنعت توزیع برق  روستاهای بخش مرکزی سمنان سرمایه گذاری شده است.

سیدمحمد موسوی زاده ضمن قدردانی از تعامل ارزشمند دهیاران روستاهای بخش مرکزی سمنان با این شرکت افزود: برای برق دار نمودن شهرک جدید الاحداث روستای محمودآباد، پس از آماده سازی و تعیین بروکف از سوی نهادهای ذی ربط، مدیریت توزیع برق شهرستان سمنان آماده تامین برق است.