خدمت رسانی گسترده به شهرکهای صنعتی و مشترکان روستایی

مدیرعامل توانیر اظهار امیدواری کرد: در سال جاری با بهره گیری از ظرفیت های قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تری از خدمت رسانی به شهرکهای صنعتی و همینطور مشترکان روستایی باشیم. محمدحسن متولی زاده  در مراسم افتتاحیه نخستین پویش #هرهفته_ الف_ب _ایران که با حضور وزیر نیرو برگزار شده بود، سال ۱۴۰۰ را سالی بسیار مهم […]

مدیرعامل توانیر اظهار امیدواری کرد: در سال جاری با بهره گیری از ظرفیت های قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تری از خدمت رسانی به شهرکهای صنعتی و همینطور مشترکان روستایی باشیم.

محمدحسن متولی زاده  در مراسم افتتاحیه نخستین پویش #هرهفته_ الف_ب _ایران که با حضور وزیر نیرو برگزار شده بود، سال ۱۴۰۰ را سالی بسیار مهم برای صنعت برق عنوان کرد و با اشاره به پویش هر هفته الف-ب- ایران گفت: این پروژه ها در تمام استان ها آغاز شده و شروع پویش در سال ۱۴۰۰ بیانگر این نکته مهم است که وزارت نیرو به تمام مردم در کل کشور توجه دارد و تمام خدمات را در کل کشور توسعه می دهد.

محمدحسن متولی زاده  سال ۱۳۹۹ را سالی بسیار سخت برای صنعت برشمرد و افزود: سال گذشته تابستان بسیار گرمی را پشت سر گذاشتیم و در زمستان نیز از نظر تأمین سوخت نیروگاه ها با مشکل مواجه شدیم اما با عنایت خداوند و تلاش همکاران سالی پرافتخار را سپری کردیم.
متولی زاده با بیان اینکه همکاران ما در بخش توزیع هم در بخش سازوکار و هم در بخش ساخت و ساز پیشتاز بودند، گفت: سال ۱۴۰۰ نیز سال بسیار مهمی است و صنعت برق برای تحقق فرامین و دستورات مقام معظم رهبری آمادگی کامل دارند و امیدواریم با بودجه تعیین شده شاهد گام های موثری در صنعت برق باشیم.
مدیرعامل توانیراظهار امیدواری کرد:  در سال جاری با بهره گیری از ظرفیت های قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تری از خدمت رسانی به شهرکهای صنعتی و همینطور مشترکان روستایی  باشیم.
مدیرعامل توانیر ادامه داد: تلاش برای پایدار ماندن و کنترل رشد بار از دو سال پیش انجام شده و امسال این موضوع ادامه خواهد یافت.
متولی زاده گفت: پایدار ماندن این رشد و کنترل آن، علاوه بر نیاز به اجرای سیاست های تشویقی، نیازمند سیاست های بازدارنده است که باید جدی گرفته شود.
وی، یکی از سیاست های بازدارنده را لزوم تصویب تعرفه بحرانی که اکنون در هیات دولت است دانست و افزود: تصویب سریعتر این تعرفه کمک بسیار مهمی به کنترل و پایدار ماندن رشد بار است.
مدیرعامل توانیر همچنین ، بر ضرورت آغاز نهضت بهینه سازی لوازم برقی مردم تاکید کرد و گفت: آغاز این طرح می تواند علاوه بر پایدار ماندن رشد پیک بار، رونق صنایع داخلی و افزایش اشتغالزایی را نیز به دنبال داشته باشد.
به گزارش ایرنا، امروز و با حضور وزیر نیرو نخستین پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰  با بهره برداری از پنج طرح بزرگ توزیع برق کشور در قالب هشت هزار و ۱۴۲ پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق کلید خورد.