تلاش های جهادی در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان

 رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و به همراه نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از آب شیرین کن ملکشاهی بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، بسطامی نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت […]

 رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و به همراه نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از آب شیرین کن ملکشاهی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، بسطامی نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از طرح آب شیرین کن شهر ملکشاهی بازدید و پیرامون مسایل و مشکلات آبرسانی به این شهر به بحث و گفتگو پرداختند.

در این بازدید مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام، ضمن خیرمقدم اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای کیفیت آن از سیاست‌ها و برنامه‌های اساسی شرکت آبفا است که  با تلاش تمام مجموعه شرکت ، اقداماتی خوبی در شهرستان ملکشاهی صورت گرفته است وی با بیان اینکه در حال حاضر با بهره برداری از فاز اول طرح آب شیرین کن «ملکشاهی»  که ظرفیت  آن۱۲۰۰ متر مکعب در شبانه روز کیفیت آب شرب شهر ملکشاهی افزایش پیدا کرده افزود: فاز دوم این پروژه نیز امسال به پایان خواهد رسید و علاوه بر این  پروژه آبرسانی از سد چم گردلان با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد در حال اجراست و در در صورت تامین اعتبارات لازم در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

 تیموری ضمن تشکر از توجه نماینده مردم ایلام در شورای اسلامی، خواستار همکاری مسئولین برای تکمیل پروژه ها و تسریع در رفع مشکلات آب مردم استان شد.

در جریان این بازدید، بسطامی  نماینده حوزه شمالی استان ایلام نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیر عامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان  بخاطر تلاش در رفع مشکلات آب شهرستان، ابراز امیدواری کرد تا هر چه سریعتر با همکاری مسئولین استان طرح آبرسانی به این شهربه  بهره برداری برسد.

وی خاطر نشان کرد: اجرای این پروژه ها از نیازهای اصلی شهرستان بوده که موجبات توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهر  خواهد شد.

تلاش های جهادی در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان

مدیر امور ابفای شهرستان سیروان گفت: در راستای تقویت فشار آب و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، در روستاهای ورگچ و سرکان ۱۱۰۰ متر خط انتقال احداث، تعداد دو فقره شیر فلکه نصب و ۳۰۰ متر از شبکه داخلی این روستاها اصلاح شد.

مهندس سلیمی افزود: همچنین احداث خط انتقال ۱۴۰۰ متر از چشمه سرابکلان تا مخازن دوقلو مله ماران احداث و نصب پمپ و شناور جهت رفع مشکل کم آبی و قطعی های مکرر چند ساله روستاهای سرابکلان، لرینی، اسلامیه، نثار مله ماران و بر آفتاب مله ماران، نصب گردید که با این اقدامات، دبی آب روستاهای حوزه عرب رودبار به ۱۸ لیتر بر ثانیه رسید.

وی همچنین از  تعویض شناور و اصلاح ۲۰۰ متر از خطوط روستاهای میرزابیگی و سراب کارزان خبر داد و تصریح کرد: هزینه اجرای این پروژه ها نزدیک به ۱۶ میلیارد ریال می باشد.

مدیر امور ابفای شهرستان سیروان  در پایان خاطرنشان ساخت: حسب دستور مدیرعامل شرکت و در راستای تامین آب شرب سالم و بهداشتی، در آینده نزدیک اصلاح خطوط شهرک سرتنگ روستای ورمیان و روستای کلی کلی نیز در دست اقدام قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، پس از اقدامات انجام پذیرفته توسط امور آبفای شهرستان سیروان، مردم روستاهای  اسلامیه. لرینی، رودبار و بخش کارزان با ارسال پیام های تقدیر و تشکر مراتب رضایت خود را از زحمات شبانه روزی این عزیزان در ایام بحرانی و گرمایی شدید سیروان اعلام نمودند.