خدمات رسانی به بهره بردارن و طرح های توسعه منابع آب استان

خدمات رسانی به بهره بردارن و طرح های توسعه منابع آب استان با پروتکل های بهداشتی در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: ضرورت خدمات رسانی به بهره برداران و همچنین اهمیت ادامه روند پیشرفت طرح های توسعه منابع آب، بخشی از فعالیت […]

خدمات رسانی به بهره بردارن و طرح های توسعه منابع آب استان با پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: ضرورت خدمات رسانی به بهره برداران و همچنین اهمیت ادامه روند پیشرفت طرح های توسعه منابع آب، بخشی از فعالیت های توقف ناپذیر این شرکت می باشند.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا نیز این اقدامات متوقف نگردیده است و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و امور پیشگیرانه، خدمت رسانی و فعالیت های عمرانی در حال انجام است.

مهندس علی محمدی با قدردانی از کادر بهداشت و درمان کشور گفت: با بهره گیری از امکانات دولت الکترونیک، میز خدمت و همچنین برگزاری جلسات به صورت ویدیو کنفرانس، اصل فاصله گذاری اجتماعی را به شکل ویژه ای در دستورکار خود قرار داده ایم و با این روش، به یاری مدافعین سلامت و جهادگران عرصه بهداشت و درمان شتافته ایم.

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر نیز اظهار داشت: از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات پیشگیرانه ای در این خصوص انجام شد.

مهندس بهمن گشتاسب گفت: عمده اقدامات انجام شده در دو بخش “بهداشت” و “آگاهی بخشی و اطلاع رسانی” پیگیری می گردد.

وی بیان کرد: آموزش و اطلاع رسانی در خصوص امکان ابتلا، چگونگی رعایت بهداشت فردی و دیگر آمار و اطلاعات مربوطه از طریق نصب استند، پخش پیام در مانیتورهای ورودی شرکت، اتوماسیون اداری و فضای مجازی برای همکاران صورت پذیرفت.

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر خاطرنشان کرد: انجام تست تب سنجی به صورت مستمر از کلیه همکاران و مراجعین در حال انجام است و همچنین ورود همکاران و اربابان رجوع بدون ماسک به شرکت ممنوع می باشد.

گشتاسب افزود: جهت حفاظت حداکثری از پرسنل، اقلام بهداشتی شامل محلول و ژل ضدعفونی کننده دست و سطوح، ماسک و دستکش خریداری و به صورت هفتگی در اختیار کلیه همکاران قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس پروتکل های ابلاغ شده ستاد ملی مبارزه با کرونا، سیستم اثر انگشت دستگاه حضور غیاب غیرفعال شده و همچنین با مرخصی پرسنلی که علائمی مشابه و هرچند خفیف داشته باشند موافقت می گردد.

مهندس بهمن گشتاسب با اشاره به غربالگری کلیه پرسنل این شرکت گفت: انجام آزمایش کرونا به صورت جامع و از کارکنان حوزه ستادی و شهرستان به صورت متمرکز در هفته گذشته انجام شد و بیش از 90 نمونه از همکاران گرفته شد.

رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر تاکید کرد: این اقدامات تا زمان فروکش کردن شیوع ویروس کرونا و اعلام دستورالعمل های جدید وزارت بهداشت، به صورت جدی و مستمر ادامه خواهد داشت.