خبرنگاران واصحاب رسانه بازوان توانمند صنعت برق در فرهنگ سازی مدیریت مصرف می باشند

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری در نشستی که با هدف گرامیداشت روز خبر نگار با حضور هیئت مدیره خانه مطبوعات این استان برگزار شد ،خبرنگاران و اصحاب رسانه را بازوان توانمند صنعت برق در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال […]

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری در نشستی که با هدف گرامیداشت روز خبر نگار با حضور هیئت مدیره خانه مطبوعات این استان برگزار شد ،خبرنگاران و اصحاب رسانه را بازوان توانمند صنعت برق در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری ، نشست مدیر عامل این شرکت با هیئت مدیره خانه مطبوعات استان با هدف گرامیداشت روز خبر نگار برگزار شد و طی این دیدار زمینه های تعامل بیشتر طرفین تشریح شد.
مهندس مجید فرهزاد مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و انتصاب اعضای جدید خانه مطبوعات استان ، گفت : مایه ی افتخار است که جوانانی تلاش گر و پویا در عرصه فرهنگ سازی و رسانه ، زمینه پیشرفت استان را دنبال می کنند و بازوان توانمندی برای صنعت برق در امراطلاع رسانی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق می باشند.
وی در ادامه سخنان خود نقش روابط عمومی هارا در صنعت برق باتوجه به حافظه ی الکترونیکی این صنعت بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در دوسال گذشته عملکرد روابط عمومی ها ، خبرنگاران واصحاب رسانه با توجه به نیاز صنعت برق به سرمایه گذاری های اجتماعی ، بسیار مطلوب بوده و در اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق و جلب مشارکت عمومی در این موضوع ، به اندازه احداث چند نیروگاه یاریگر صنعت برق کشور بودند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی کمپین هر خانه یک نیروگاه ، بهره وری از ظرفیت استارت آپ ها (تجمیع کننده ها) در حوزه مدیریت مصرف ، افتتاح ۱۱۰ میلیارد تومان پروژه در سال گذشته و ۳۰۰ میلیارد تومان پروژه در سال جاری در قالب پویش الف ب – ایران در سطح استان اشاره کرد.
مهندس فرهزاد در پایان سخنان خود گفت: از سال ۹۵ تا کنون نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومان در صنعت برق استان سرمایه گذاری شده است که در نوع خود بی نظیرو دستاورد بزرگی برای استان به شمار می رود.
دکتر سید مرتضی فیاضی مدیر خانه مطبوعات نیز طی سخنانی ضمن تشکر وقدر دانی از عملکرد مطلوب صنعت برق استان، شرکت توزیع نیروی برق را جز موفق ترین نهاد ها وسازمانهای خدماتی استان معرفی کرد و افزود : رویکرد هیئت مدیره جدید خانه مطبوعات ، تعامل با همه نهادهای دولتی ، غیر دولتی می باشد.
ایشان در ادامه به نقش سازنده وموثر رسانه ها در آگاهی بخشی به اذهان عمومی و تصریح کرد : رسانه های جمعی و خبرنگاران پل ارتباطی مردم وسازمانها می باشند تا جایی که در مسئله شیوع ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت نقش بی بدلیلی در اطلاع رسانی مبانی و رعایت پروتکل های بهداشتی ایفا نمودند.
در ادامه جلسه سایر اعضای خانه مطبوعات استان ضمن معرفی خود به بیان خواسته ها و سوالات خود در حوزه برق پرداختند که مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و در پایان با اهداء لوح های تقدیر از اعضای خانه مطبوعات این استان تجلیل شد.