خبرنگاران راهیان عرصه خطیر آگاهی بخشی و نیک اندیشان حوزه سترگ اطلاع رسانی می باشند

به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با ارسال پیام تبریک به مدیران اصحاب رسانه، از تلاش و زحمات ارزشمند خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی دهی تقدیر کرد. سید محمد موسوی زاده در این پیام، ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت و تبریک عید […]

به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با ارسال پیام تبریک به مدیران اصحاب رسانه، از تلاش و زحمات ارزشمند خبرنگاران و دست اندرکاران عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی دهی تقدیر کرد.

سید محمد موسوی زاده در این پیام، ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت و تبریک عید سعید غدیر خم و تهنیت مناسبت روز خبرنگار بیان داشت: خبرنگاران راهیان عرصه خطیر آگاهی بخشی و راویان و نیک اندیشان بلند حوزه اطلاع رسانی هستند و نقش آنان در این عرصه سترگ برای توسعه و تحول جامعه، محوری و اثرگذار است.

وی در این پیام اظهار نموده است: “روز خبرنگار” فرصت ارزنده ای است تا ضمن قدرشناسی از صاحبان قلم و اندیشه، از خبرنگاران، نویسندگان، هیئت تحریریه وکلیه دست اندرکاران امر تکریم شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: خبرنگاران با بهره گیری از ابزارها و شیوه های نوین ارتباطی، زمینه تعامل سازنده و موثرسازمان ها با مردم را فراهم آورده و در تنویر افکار عمومی، نقش ارزشمند و  بی بدیلی ایفا می نمایند.

وی در این پیام از همدلی، همکاری و همراهی اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و رویدادهای صنعت توزیع برق استان به ویژه اطلاع رسانی مناسب موارد مرتبط با گذر از پیک بار تابستانی و همچنین تشویق و ترغیب مشترکان به صرفه جوئی و مصرف بهینه برق، تقدیر به عمل آورده است.