حضور مدیرعامل آبفای آذربایجان غربی در سامانه ارتباط مردم و دولت

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با حضور در سامانه ارتباط الکترونیکی مردم و دولت(سامد) پاسخگوی سوالات مردم و مشترکین خواهد بود. علیرضا رضوی، امروزدوشنبه 6 مرداد ماه جاری، با حضور در سامانه سامد، از ساعت 10 تا 11 پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم استان در حوزه آب و فاضلاب […]

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با حضور در سامانه ارتباط الکترونیکی مردم و دولت(سامد) پاسخگوی سوالات مردم و مشترکین خواهد بود.

علیرضا رضوی، امروزدوشنبه 6 مرداد ماه جاری، با حضور در سامانه سامد، از ساعت 10 تا 11 پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم استان در حوزه آب و فاضلاب خواهد بود.
مشترکین و مردم استان می توانند با تماس با شماره تلفن 111 بصورت مستقیم، مسائل و مشکلات خود را با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی در میان بگذارند.

 

بررسی روند اجرایی پروژه های آبرسانی به روستاهای غیرتحت پوشش چالدران

با حضور فرماندار چالدران، روند اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای غیرتحت پوشش این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدیدها، سرپرست امور آب و فاضلاب چالدران با ارائه گزارش از روند اجرای پروژه های آبرسانی به این روستاها اظهار داشت: آبرسانی به روستاهای غیرتحت پوشش شرکت آب و فاضلاب، جزو پروژه های 16 روستایی مشارکتی با بنیاد علوی است که از این تعداد، عملیات آبرسانی به هشت روستا با 11 میلیاردو 470 میلیون ریال اعتبار به پیمانکاران واجد شرایط واگذار شده است.

علی حسن زاده افزود: در اجرای این پروژه، نسبت به بهسازی دو دهنه چشمه، احداث دو باب مخزن بتنی به ظرفیت 100 متر مکعب، هشت کیلومتر شبکه داخلی و 5/8 کیلومتر خط انتقال، اقدام شده است.

وی گفت: با اتمام و بهره برداری از این پروژه ها، یک هزار خانوار روستایی با چهار هزار نفر جمعیت ضمن برخورداری از آب شرب سالم وبهداشتی، تحت پوشش مستقیم خدمات شرکت آذربایجان غربی قرار خواهند گرفت.

محمدزاده فرماندار چالدران نیز در این بازدیدها، با قدردانی از خدمات شرکت آب و فاضلاب در تامین آب شرب سالم وبهداشتی شهرها و رستاها، بر پیگیری و تسریع امور اجرایی این پروژه ها تاکید کرد.