حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در مرکز سامد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان به منظور پاسخگوئی به تماس های برخط مردمی، در مرکز سامد حضور یافت. گفتنی است: به منظور ارتباط مردمی در زمینه رسیدگی به درخواست ها و شکایات از طریق شماره تلفن 111، سید محمد موسوی زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در مرکز سامانه […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان به منظور پاسخگوئی به تماس های برخط مردمی، در مرکز سامد حضور یافت.

گفتنی است: به منظور ارتباط مردمی در زمینه رسیدگی به درخواست ها و شکایات از طریق شماره تلفن 111، سید محمد موسوی زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت”سامد” حضور پیدا کرده و به تماس های تلفنی پاسخگویی نمود.

یادآور می شود: 13 تماس تلفنی با موضوعات؛ جابه جایی پایه های برق، سه مورد پیرامون تامین روشنائی معابر ورودی روستاها و یک مورد سوختگی لامپ، سه درخواست درخصوص تامین برق مکان های خارج از محدوده خدمات قانونی، جمع آوری شبکه و تابلوهای برق، تقاضای انشعاب و همچنین سه مورد تقدیر از عملکرد واحدهای اجرائی این شرکت مطرح شد.

قابل ذکر است: شماره تلفن سه رقمی 111، یکی از راه های ارتباط مردم با مدیران استان است و بر اساس هماهنگی به عمل آمده از سوی اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در مرکز سامد حضور یافته و به صورت برخط به درخواست های مطروحه پاسخگوئی کرد.

قابل ذکر است: برنامه ملاقات عمـومی مدیرعامل این شـرکت در روز پنج شنبه هرهفته از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر برقرار می باشد و متقاضیان و مشترکان برق می توانند جهت برنامه ملاقات عمومی با شماره تلفن 33435170 هماهنگ نمایند.