جلوگیری از هدررفت ۲۴۰۰ مترمکعب آب آشامیدنی در اهواز

مسئول بهره برداری امور اب حیات از رفع ۳ مورد شکستگی در خط انتقال آب آشامیدنی به اهواز، توسط کارکنان این اداره و جلوگیری از هدررفت ۲۴۰۰ مترمکعب آب در طول شبانه روز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرفیع احیایی با تاکید بر اینکه مجموعه کارکنان آب حیات در […]

مسئول بهره برداری امور اب حیات از رفع ۳ مورد شکستگی در خط انتقال آب آشامیدنی به اهواز، توسط کارکنان این اداره و جلوگیری از هدررفت ۲۴۰۰ مترمکعب آب در طول شبانه روز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرفیع احیایی با تاکید بر اینکه مجموعه کارکنان آب حیات در تاسیسات ۴ گانه، تولید و انتقال آب را بصورت مرتب کنترل و در صورت مشاهده هر گونه نشتی سریعأ وارد عمل میشوند، اظهار داشت:
با دریافت گزارشی مبنی بر نشتی در خروجی الکتروپمپ ۱۳۲ کیلووات تاسیسات شماره ۱ واقع در کوت عبدالله اهواز، اکیپ و تجهیزات مورد نیاز اعزام و عملیات رفع اشکال آغاز شد.

وی افزود: در حین اجرای کار دو مورد نشتی دیگر نیز مشاهده شد که همزمان برطرف گردیده ضمن اینکه شیر پروانه ای ۳۰۰ میلیمتر پمپ شماره ۲ نیز تعویض شد .

به گفته احیایی با تلاش مجموعه آب حیات در این عملیات با ۳ ساعت تلاش مستمر از هدر رفت ۲۴۰۰ مترمکعب آب در شبانه روز جلوگیری شد.