جلوگیری از تخلیه سالانه ۱۲۰ هزار متر مکعب آب

مدیر امور منابع آب شهریار از انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه ۱۲۰ هزار مترمکعب آب از منابع آب زیر زمینی این امور خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، “محمدرضا گیتی پژوه” با اعلام این خبر، گفت: با تلاش و پیگیری گروه های گشت و […]

مدیر امور منابع آب شهریار از انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه ۱۲۰ هزار مترمکعب آب از منابع آب زیر زمینی این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، “محمدرضا گیتی پژوه” با اعلام این خبر، گفت: با تلاش و پیگیری گروه های گشت و بازرسی این امور، دو حلقه چاه غیر مجاز با مجموع دبی ۵ لیتر در ثانیه و عمق ۳۴۰ متر مسدود شد.

وی با بیان اینکه این عملیات در راستای قانون احیاء و تعادل بخشی و صیانت از منابع آبی انجام گرفت، تصریح کرد: با پیگیری های انجام شده توسط مامورین گشت و بازرسی امور منابع آب شهریار، دو حلقه چاه غیر مجاز نیز شناسایی شد که مراتب تشکیل پرونده و انسداد آن ها در دستور کار قرار گرفت.

گیتی پژوه با بیان اینکه حراست از منابع آبی و برخورد با متخلفین از اهداف مهم این امور می باشد، افزود: در راستای اجرای قانون احیاء و تعادل بخشی و به منظور صیانت از منابع آب، گروه گشت و بازرسی این امور دائما در حال بررسی منطقه می باشند و به محض مشاهده هر گونه تخلف در زمینه آّب های سطحی و زیر زیرزمینی، با فرد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

مدیر امور منابع آب شهریار در پایان  ضمن تقدیر از همکاری تنگاتنگ قوه قضاییه با این امور جهت برخورد با متخلفین، خاطر نشان کرد: این امور بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.