جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت آب شهر ایلام

جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت آب شهر ایلام با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاون بهره برداری، مدیر آبفا شهرستان ایلام و مسولین شبکه آبرسانی برگزار شد . در این نشست بررسی راهکارهای تقویت فشار آب و بازنگری در وضعیت آب شهر ایلام، جلوگیری از پرت آب و افزایش نیرو در سامانه ۱۲۲ از مهمترین مباحثی بود […]

جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت آب شهر ایلام با حضور مدیرعامل، قائم مقام، معاون بهره برداری، مدیر آبفا شهرستان ایلام و مسولین شبکه آبرسانی برگزار شد .

در این نشست بررسی راهکارهای تقویت فشار آب و بازنگری در وضعیت آب شهر ایلام، جلوگیری از پرت آب و افزایش نیرو در سامانه ۱۲۲ از مهمترین مباحثی بود که مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت اب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آبفا استان با اشاره به مصرف بالای آب در ۴۸ ساعت گذشته، گفت : طی دو روز گذشته به علت گرمای بیش از حد، در برخی مناطق شهر ایلام مشکل افت فشار بوجود آمد که با مدیریت و برنامه ریزی های انجام گرفته این مشکل به حداقل رسیده است .

دکتر تیموری افزود : در این راستا تنطیم شیر فلکه ها و بررسی نقطه به نقطه شبکه شهر در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد : برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان عزیز یک حلقه چاه که قبلا در دره ارغوان حفر شده بود، تجهیز و در مدار بهره برداری قرار خواهدگرفت .

مهندس حسنی قائم مقام شرکت نیز در این جلسه در خصوص سامانه ۱۲۲ و وضعیت پاسخگویی اپراتورها توضیحات لازم را ارایه نمود.

وی اظهار داشت : به منظور تسهیل در برقراری ارتباط مردم با خادمان خود در شرکت آب و فاضلاب استان، یک نفر به اپراتورها اضافه و خطوط تلفن نیز بازسازی گردیده و هم اکنون مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.