به مناسبت گرامیداشت هفته صرفه جویی در مصرف آب؛

جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی برگزار شد

با هدف رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان، ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب برگزار شد.

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در جلسه ملاقات مردمی پس از مطرح کردن درخواست‌ها و مشکلات توسط مراجعه‌کنندگان، مهندس آمری دستورات لازم را خطاب به بخشهای مختلف شرکت جهت رسیدگی به مشکلات مراجعین صادر کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: دیدارهای چهره به چهره سبب آشنایی بیشتر با نیازها و مطالبات مراجعان و تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم می شود و این شرکت نیز با استفاده از فرصت مغتنمی که همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب فراهم شد رسیدگی به مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردمی را در اولویت خود قرار داد.

مهندس آمری در حاشیه ملاقات مردمی اظهار داشت: خدمت به مردم و رضایت مندی مردم با کار و عمل صورت می گیرد، مجموعه آب منطقه ای با تلاش جهادی می تواند رضایت عمومی را در پی داشته باشد و ما نیز در شرکت شبانه روز برای رضایت مندی مردم تلاش می کنیم.

وی تصریح کرد: اعتقاد من برای پاسخگویی به مردم، حل مشکلات در کمترین زمان ممکن است به همین منظور ملاقات عمومی و پاسخگویی به مردم را در اولویت  کاری خود می دانم و مدیران مجموعه باید در پاسخگویی به مردم جهادی عمل کنند.

این گزارش می افزاید، جلسات ملاقات مردمی  به صورت هفتگی برگزار می‌شود و مراجعه کنندگان که تمایل به ملاقات با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی را دارند می توانند درخواست های خود را به صورت حضوری در دفتر گروه بازرسی و مدیریت عملکرد این شرکت و یا به صورت تماس تلفنی با شماره ۳۴۰۳۲۶۱۹ثبت و هماهنگی لازم را برای ملاقات با مدیرعامل این شرکت انجام دهند.