جلسه معارفه سرپرست جدید دفتر حراست توزیع برق البرز

با حضور مدیرکل حراست استان تهران، رئیس مرکز حراست وزارت نیرو، مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر و مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق تهران بزرگ و استان البرز جلسه تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت برگزار شد. در این مراسم مدیرعامل برق استان البرز با صدور حکمی مرتضی شعبانی […]

با حضور مدیرکل حراست استان تهران، رئیس مرکز حراست وزارت نیرو، مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر و مدیران عامل شرکت‌های توزیع نیروی برق تهران بزرگ و استان البرز جلسه تودیع و معارفه مدیر دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت برگزار شد.
در این مراسم مدیرعامل برق استان البرز با صدور حکمی مرتضی شعبانی را به عنوان سرپرست جدید حراست شرکت توزیع برق استان البرز منصوب و با اهداء لوحی از خدمات و تجارب ارزشمند مهدی رضایی، مدیر پیشین این مجموعه قدردانی نمود.
بهنام بیات مدیرعامل شرکت ضمن خوش آمد گویی به حضار با اشاره به اینکه حفظ امنیت و آرامش این شرکت برعهده دفتر حراست است گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران صنعت برق استان البرز که هر چه بیشتر در عرصه کار حضور دارند کمتر دیده می شوند سطح رضایتمندی مردم رو به افزایش است.
در ادامه عرب نژاد افزود: مدیران ما باید آگاه و دوشادوش حراست در زمینه بخش های تاسیساتی همکاری لازم را داشته باشند که با این کار می‌توانیم حراست خوبی در مجموعه صنعت آب و برق استان البرز داشته باشیم.
وی تصریح کرد: در بحث تکریم ارباب رجوع می بایستی برای رضای خدا کار کرد و در این راستا قدم هایمان را استوارتر برداریم . با تکریم مردم فهیم که 40 سال است پای نظام ایستاده اند بنابراین خدمت رسانی به مردم جزو وظایف اصلی ما است از این حیث که امام فرمودند مردم ولی نعمت ما هستند. و اکنون که انقلاب این فرصت را به ما داده تا در راستای اهداف نظام و خدمت رسانی به مردم فهیم قدم برداریم، می بایستی با مهربانی، خدمت رسانی در زمینه آب و برق انجام شود.