جلب مشارکت مردم اولویت امسال شرکت توزیع برق خراسان رضوی است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت:

به گزارش برقاب، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» اولویت کار این شرکت در سال جاری رفع ناترازی برق با جلب مشارکت حداکثری مردم است.

به گزارش روابط عمومی، دکتر علیرضا خدابنده در دیدار نوروزی با کارکنان حوزه ستادی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی افزود: موتور محرک بخش تولید، برق است و مهمترین مسئله در این بخش تأمین برق مطمئن و مستمر به شمار می رود.

وی بیان کرد: از سوی دیگر تولید موجب اشتغالزایی، ارزش افزوده، کاهش بیکاری و کاهش معضلات اجتماعی می شود. لذا باید تسهیل گری برای متقاضیان بخش تولید به منظور تامین برقشان و همچنین ترویج فرهنگ درست مصرف را در اولویت قرار دهیم.

دکتر خدابنده اظهار کرد: در این راستا امسال تلاش خواهیم کرد همایش مدیریت بار و مصرف را در گام نخست برای کارکنان شرکت توزیع برق خراسان رضوی و خانواده هایشان برگزار کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در ادامه سخنان خود برخی ویژگی های کارکنان این شرکت را متمایز از کارکنان سایر سازمانها دانست و گفت: انجام به موقع کارها، مسئولیت پذیری، عدم هراس از انجام کارهای بزرگ، رعایت اخلاقیات از ویژگیهای کارکنان این شرکت است.

وی اظهار کرد: در مقابل سرمایه انسانی گرانقدر شرکت توزیع برق خراسان رضوی تیم مدیریتی شرکت باید ایجاد حس اعتماد، رعایت اخلاقیات، رعایت قوانین و مقررات، عدم تبعیض بین نیروهای دائم و غیردائم، حفظ سرمایه انسانی و رشد و متعالی کردن آن را سرلوحه کار قرار دهند.

دکتر خدابنده به موفقیت‌های سال گذشته شرکت توزیع برق خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: کسب رتبه دوم در جشنواره شهید رجایی، برتر شدن برخی از مدیران برق شهرستانها، کسب رتبه برتر روابط عمومی در حوزه ارتباط با رسانه از سوی وزارت نیرو، کسب تندیس «چرخ زرین» در نصب نیروگاه های خورشیدی، کسب رتبه برتر کشوری در مدیریت دارایی های فیزیکی و طرحهای پژوهشی برق و … از جمله این موفقیت هاست.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان رضوی همچنین برخی اقدامات این شرکت در خصوص معاینات ادواری، برگزاری دوره های آموزشی، دوره های ورزشی، اقدامات فرهنگی، راه اندازی سامانه مودیان مالیاتی، ارایه پاداش تحصیلی را ستود.