مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی:

جذب اعتبارات برای توسعه صنعت برق در استان با جدیت پیگیری شود

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی در آیین تودیع و معارفه مدیران جدید شهرستان های استان بر جذب اعتبارات بیشتر برای توسعه زیر ساخت های صنعت برق در استان، تاکید کرد.

به گزارش برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی؛ مدیر عامل این شرکت در آیین تودیع و معارفه مدیران شهرستان های گرمه و جاجرم، اسفراین و بجنورد که به صورت جداگانه برگزار شده بود، با بیان این که جنایات رژیم صهیونیستی در غزه محکوم است، خاطر نشان کرد: متاسفانه جنایات های این رژیم غاصب در منطقه باعث جریحه دار شدن قلب همه مسلمانان شده است که امیدواریم این غده سرطانی با همدلی مسلمانان از میان برود.

مهندس “حسن چاهی” ادامه داد: آنچه امروز برای ما دارای اهمیت است، تلاش و کوشش همه جانبه صنعت برق برای پیشرفت کشور و استان است تا به همه جهانیان ثابت شود که ایران عزیز دارای قدرت فراوان در همه ابعاد است.

وی ادامه سخنان خود به حوزه برق استان پرداخت و افزود: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در مدیریت شهرستان های استان انجام شده که نشان از تعهد و شایستگی تمامی کارکنان است و امیدواریم که با معارفه مدیران جدید این اقدامات هم چنان با جدیت ادامه یابد.

وی با بیان این که جذب اعتبارات در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است، خاطر نشان کرد: جذب حدود ۳۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیر ساخت های توزیع برق استان نشان از پیشرفت صنعت برق در استان است که در همین راستا تمامی مدیران برای جذب اعتبارات و هزینه کرد درست آن ها تمام تلاش خود را به کار ببندند.

وی با بیان این که بیش از ۹۹.۹ درصد روستاهای استان از نعمت برق برخوردار هستند ، خاطر نشان کرد: برگزاری مانورهای جهادی برای تامین برق روستاها، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق کل استان، تامین روشنایی معابر مکان های مختلف، برگزاری طرح های مختلف از جمله، بهارستان و همت در استان منجر به این شد که امروز همه شهروندان در استان از نعمت برق پایدار و مطمئن برخوردار باشند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی هم چنین برگزاری مانور بزرگ این شرکت در شهر ایور از توابع شهرستان جاجرم خبر داد و افزود: یکی از برنامه های شرکت در ماه های پیش رو برگزاری مانور جهادی در شهر ایور به منظور اصلاح و بهنیه سازی شبکه آن شهر با حضور همه نیروهای عملیاتی استان خواهد بود.

مهندس “حسن چاهی” در پایان با قدردانی از اقدامات همه کارکنان شرکت در پیک بار برق تابستان، تاکید کرد: آن چه باعث شد که از پیک برق تابستان با موفقیت عبور کنیم تلاش شبانه روزی همکاران در بخش های مختلف شرکت بود که باعث جلوگیری از هر گونه خاموشی برق در استان شد.

بر اساس این گزارش، انتصاب مدیران جدید که به صورت حضوری و جداگانه در شهرستان های گرمه و جاجرم، اسفراین و بجنورد برگزار شد، “صفر علی برکات” به عنوان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان های گرمه و جاجرم، “نوح الله قویدل” به عنوان مدیر شهرستان اسفراین، “محسن حاتمی” به عنوان مدیر شهرستان بجنورد و “ابوالفضل دیمه کار” به عنوان سرپرست دفتر مهندسی و نظارت در شرکت منصوب شدند. هم چنین در این آیین ها مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی به همراه سایر مدیران با برگزاری نشست صمیمی با کارکنان، از نزدیک به بررسی مشکلات و رفع آنان پرداختند.