جت پرشر لوله های کندانسور واحد سه بخار نیروگاه بندرعباس

رییس اداره توربین و ژنراتور نیروگاه بندرعباس از جت پرشر لوله های کندانسور واحد سه با دستگاه جت پرشر با فشار بالا خبر داد. به گزارش روابط عموی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، سیاوش ستاری عنوان کرد: باتوجه به تاثیر خلا بالای کندانسور در افزایش بار واحدها بخصوص در پیک بار تابستان ۱۴۰۰ ، برنامه […]

رییس اداره توربین و ژنراتور نیروگاه بندرعباس از جت پرشر لوله های کندانسور واحد سه با دستگاه جت پرشر با فشار بالا خبر داد.

به گزارش روابط عموی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، سیاوش ستاری عنوان کرد: باتوجه به تاثیر خلا بالای کندانسور در افزایش بار واحدها بخصوص در پیک بار تابستان ۱۴۰۰ ، برنامه ریزی جهت تمیزکاری لوله های کندانسور این واحد صورت پذیرفت و پس از سرویس واترباکس ها،هواگیری لوله ها و شست و شو با آب آتش نشانی،لوله های مسدود علامت گذاری گردید.

ستاری افزود:با توجه به هماهنگی های صورت گرفته عملیات جت پرشر لوله های علامت گذاری شده در این مبدل که با رسوبات سختی مسدود شده بودند، پس از تست و تایید عملکرد ، به صورت شبانه روزی آغاز شد که به صورت عادی و با دستگاه های جت فشار پایین امکان باز شدن آنها وجود نداشت.همچنین کلیه لوله های این مبدل نیز با دستگاه مذکور رسوب زدایی شد.