جابجایی ترانس پست اهواز جنوبی اهواز

مدیر امور حمل و نقل شرکت برق منطقه ای خوزستان نحوه جابجایی ترانس ۲۳۰ کیلو ولت پست اهواز جنوبی و ترانس ۴۰۰ کیلو ولت پست باغملک در ورودی این شهر را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ امیر مهمان پذیر گفت: پس از وقوع حادثه بر روی ترانس پست […]

مدیر امور حمل و نقل شرکت برق منطقه ای خوزستان نحوه جابجایی ترانس ۲۳۰ کیلو ولت پست اهواز جنوبی و ترانس ۴۰۰ کیلو ولت پست باغملک در ورودی این شهر را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ امیر مهمان پذیر گفت: پس از وقوع حادثه بر روی ترانس پست اهواز جنوبی و ارسال ماشین آلات سنگین مورد نیاز مشخص شد که ترانس، آسیب دیده و باید جایگزین شود.
وی تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده با راهداری و پلیس راهور استان، بوژی ده محور شبانه جهت بارگیری و حمل ترانس جایگزین به شهرستان آبادان اعزام و ترانس جایگزین از پست اصلی آبادان با وزن ۱۵۸ تن به سمت اهواز اعزام شد.
مدیر امور حمل و نقل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: به دلیل جلوگیری از اتلاف وقت ترانس جایگزین با اکثر متعلقات بر روی بوژی بارگیری شد که همین امر و بیرون زدگی تجهیزات تردد بوژی را با مشکل مواجه می ساخت و بعد از چندین مرتبه توقف و هماهنگی پلیس راهوار و مسدود سازی جاده، شبانه ترانس به پست اهواز جنوبی رسید و ترانس آسیب دیده پس از بارگیری برای تعمیرات به انبار فجر منتقل شد.
مهمان پذیر یکی دیگر از اقدامات این امور را حمل ترانس ۴۰۰ کیلو ولت پست باغملک اعلام و اضافه کرد: ترانس ۲۳۰ تنی پست باغملک در فاصله ۳۰ کیلومتری این شهرستان پشت پل های ورودی به دلیل وزن سنگین متوقف شد که با هماهنگی های انجام شده و اصلاحاتی بر روی بوژی پیمانکار، ترانس به پست باغملک منتقل شد.