ثبت اینترنتی حوادث آب و فاضلاب در استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: طبق وعده داده شده، ثبت حوادث و اتفاقات آب و فاضلاب در استان زنجان اینترنتی شده و مردم می توانند تمام درخواست های ثبت حوادث خود را بدون مراجعه حضوری ثبت و پیگیری نمایند. علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: مشترکین شرکت آب و فاضلاب می توانند […]

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: طبق وعده داده شده، ثبت حوادث و اتفاقات آب و فاضلاب در استان زنجان اینترنتی شده و مردم می توانند تمام درخواست های ثبت حوادث خود را بدون مراجعه حضوری ثبت و پیگیری نمایند.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: مشترکین شرکت آب و فاضلاب می توانند با مراجعه به میز خدمت اینترنتی شرکت به آدرس WWW.ZNABFA.IR  گزارشات و درخواست های خود را در ۳۶ زمینه مختلف ثبت کنند.

وی افزود: رسیدگی و رفع مشکلات ناشی از حوادث آب، از جمله حوادث ترکیدگی انشعابات، ترکیدگی لوله اصلی از خیابان، نشتی آب از پیاده رو و نشتی شیر فلکه در این بستر مهیا شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در زمینه حوادث فاضلاب نیز نشتی داخل حوزچه کنتور، گرفتگی فاضلاب، گرفتگی منحول فاضلاب و نبود با شکستگی دریچه های آب و فاضلاب، گرفتگی خطوط اصلی و فرعی فاضلاب و سم پاشی حشرات موزی از جمله مواردی است که مترکین نسبت به ثبت و درخواست رسیدگی آن می توانند اقدام نمایند.

جزء قاسمی افزود: پس از ثبت درخواست ها، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان شرکت آب و فاضلاب، پس از بررسی گزارشات نسبت به اعزام اکیپ های مربوطه به محل اقدام می نمایند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: جهت پیشگیری از مراجعات حضوری مشترکین در ایام کرونایی و پرهیز از مراجعات غیر ضرور، تلاش می شود تا حد امکان خدمات شرکت بصورت غیر حضوری ارائه گردد.

این مسئول خاطر نشان کرد: افزون بر این خدمت، اطلاع رسانی و گزارش قطعی آب نیز به زودی اینترنتی شده و مشترکین می توانند از این خدمت اینترنتی نیز برخوردار شوند.