در مسابقات سراسری تنیس روی میز:

تیم صنعت آب و برق گیلان به دو مقام نایب قهرمانی دست یافت

بیست و یکمین دوره مسابقات کشوری تنیس روی میز برادران وزارت نیرو از دهم تا شانزدهم آذرماه به میزبانی صنعت آب و برق استان سمنان در ۳ بخش تیمی، انفرادی و دوبل برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برقاب؛ به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تیم صنعت آب و برق گیلان به دو مقام نایب قهرمانی دست یافت.

در این دوره از مسابقات، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی هر کدام با ۴ تیم، تهران با ۳ تیم، سمنان و زنجان هر کدام با ۲ تیم و اصفهان، توانیر، کرمان،کردستان، قزوین،مازندران، فارس، کرمانشاه، هرمزگان، گیلان، آذربایجان غربی، گلستان، اردبیل، یزد، خراسان شمالی، همدان و مرکزی هر کدام با ۱ تیم و در مجموع ۳۲ تیم در ۳ بخش تیمی، انفرادی و دوبل به رقابت پرداختند. در پایان این دوره از مسابقات، تیم تنیس صنعت آب و برق گیلان در دو بخش انفرادی و دوبل به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
همچنین در بخش تیمی نیز، تیم تنیس روی میز صنعت آب و برق گیلان با غلبه بر تیم های شرکت توانیر و صنعت آب و برق هرمزگان از مرحله گروهی مسابقات صعود کرد و جز ۱۶ تیم برتر مسابقات انتخاب شد. در مرحله حذفی نیز در مقابل تیم تنیس صنعت آب و برق تهران( مقام سوم این دوره از مسابقات) قرار گرفت و بازی را به این تیم واگذار و از دور مسابقات حذف شد.
شایان ذکر است که آقایان: امید حلیمی، ابراهیم خشنود، حمیدرضا حکمت، حسین امیدخواه، رامین رضایی مهر و آرمان فرهپور در تیم تنیس روی میز صنعت آب و برق گیلان حضور داشتند.
گفتنی است که در طی مسابقات، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سمنان و دبیر شورای مرکزی ورزش و مسئول هماهنگی امور ورزش وزارت نیرو از روند برگزاری مسابقات دیدن کردند.