تکمیل پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مدولار مورموری در ایلام

پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مدولار مورموری به همراه خطوط اتصالی مربوطه با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیارد ریال در حال تکمیل است مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در استان ایلام از احداث پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مدولار مورموری با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس “علی اسدی” […]

پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مدولار مورموری به همراه خطوط اتصالی مربوطه با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیارد ریال در حال تکمیل است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در استان ایلام از احداث پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مدولار مورموری با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس “علی اسدی” در این خصوص گفت: پروژه احداث پست ۲۳۰/۲۰ کیلوولت مورموری با ظرفیت ۱۵ مگاولت‌آمپر و با نسبت تبدیل ۲۳۰ به ۲۰ کیلوولت در مراحل پایانی کارساختمانی ونصب وراه اندازی است.

وی افزایش قابلیت اطمینان شبکه، تأمین نیاز مشترکین جدید و رفع افت ولتاژ شبکه توزیع این بخش از استان ایلام را از جمله اهداف توجیهی برای احداث این پروژه عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان خاطرنشان ساخت: همزمان با اجرای این پروژه، اتصالات خطوط ۲۳۰ کیلوولت به طول ۵ کیلومتر به‌منظور برقراری اتصال پست مورموری با شبکه انتقال و فوق‌توزیع نیرو با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در مراحل پایانی نصب برج و تکمیل عملیات سیم‌کشی قرار دارد.