تکریم سالروز پیوند آسمانی امام علی و حضرت فاطمه در توزیع برق سمنان

به مناسبت اول ذی الحجه، از تعدادی همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان که به تازگی سنت حسنه ازدواج را به جا آورده اند، تجلیل به عمل آمد. مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در پیامی خطاب به این همکاران با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) آورده است: این […]

به مناسبت اول ذی الحجه، از تعدادی همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان که به تازگی سنت حسنه ازدواج را به جا آورده اند، تجلیل به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در پیامی خطاب به این همکاران با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) آورده است: این پیوند آسمانی، عمری به گستردگی آفتاب دارد و زیبایی این زندگی چنان تاثیر گذار است که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.

سید محمد موسوی زاده در این پیام با اشاره به این که در زندگی مشترک امیرمومنان و حضرت زهرا (س)، تمامی اعضای خانواده عاشق و شیفته پروردگار بودند اظهار داشته است: تامل در زندگی کامل ترین، موفق ترین، زلال ترین و مقدس ترین پیوند هستی، ما را به روش های کارآمد و الگوبرداری صحیح از آنان برای نیل به کمال و اهداف متعالی سوق می دهد.

یادآور می شود: به دلیل شرایط کرونایی، این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون برگزاری مراسم تجمیعی، با اعطای تندیس و هدیه ای از 10 نفر کارکنان این شرکت که از اول ذی الحجه سال قبل تاکنون این سنت حسنه را به جـا آورده اند تقدیر به عمل آمد.