تولید برق را در مقیاس های کوچک صنعتی و کشاورزی سوق دهیم

نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تولید برق را باید در مقیاس های کوچک در بخش های صنعتی و کشاورزی سوق دهیم.

 

 

به گزارش پایگاه خبری برقآب، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی؛ حجت الاسلام محمد سبزی در دیدار با مدیران ارشد شرکت توزیع برق استان مرکزی ضمن تقدیر از خدمات مدیران برق شهرستان های حوزه انتخابی و استان، با ذکر این نکته که انرژی برق اصل اساسی برای توسعه است ،افزود: نیروهای خدوم شرکت توزیع برق استان مرکزی در تمامی شهرهای استان تحت هر شرایطی همیشه آماده خدمت‌رسانی به هم استانی‌های خود هستند و این موضوع شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال جاری که لازم است بخش های مختلف را به سمت تولید برق در مقیاس های کوچک سوق دهیم، افزود: بخش کشاورزی و صنعتی را دارای ظرفیت مناسبی برای تولید برق و استفاده در زمان پیک بار دانست .

حجت الاسلام سبزی بخش توزیع برق را به عنوان پیشانی ارتباط با مردم یاد کرد و به حمایت صنعت برق از این بخش تاکید کرد .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم ضمن گزارش مختصری از وضعیت صنعت برق استان در بخش توزیع و اقداماتی که در جهت کنترل پیک بار در دست اجراست، ارائه کرد.

محمود محمودی با اشاره به اجرای طرح بهارستان و تقدیر از نمایندگان محترم مجلس به جهت همراهی با صنعت برق ، ابراز امیدواری کرد حمایت ها از صنعت برق در راستای ارائه خدمات شایسته به مردم تداوم داشته باشد .