توسعه شبکه در شادگان

سرپرست آبفا منطقه شادگان از رفع مشکل کمبود و افت فشار آب در شهرک شهید منتظری این شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمود ناصر رسیدگی به مشکلات آبرسانی و بررسی کمبود و یا فشار پائین آب را از وظایف ذاتی آبفا عنوان کرد و افزود: با تلاش پرسنل […]

سرپرست آبفا منطقه شادگان از رفع مشکل کمبود و افت فشار آب در شهرک شهید منتظری این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمود ناصر رسیدگی به مشکلات آبرسانی و بررسی کمبود و یا فشار پائین آب را از وظایف ذاتی آبفا عنوان کرد و افزود: با تلاش پرسنل سختکوش این اداره و توسعه شبکه توزیع آب در شهرک شهید منتظری مشکل کمبود آب ۳۰۰ خانوار ساکن در این شهرک برطرف شد.
وی ضمن اشاره به حمایت و پیگیری فرماندار شادگان در اجرای این طرح اظهار داشت: در این پروژه با اجرای ۴۰۰ متر توسعه شبکه از جنس پلی اتیلن توسط واحد شبکه آب این امور، مشکل اهالی شهرک شهید منتظری که به دلیل نداشتن شبکه آب، دچار کمبود آب و افت فشار بودند بطور کلی برطرف شد.

 

 

افزایش شاخص بهره‌مندی روستاییان رامهرمز از آب آشامیدنی ‌به همت آبفا این شهرستان

مدیر آبفا منطقه رامهرمز گفت: با ادغام آبفا شهری و روستایی این شهرستان، توسعه و اصلاح شبکه توزیع آب شرب در روستاها توسط پرسنل آبفا رامهرمز به سرعت در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شرکت، محمدرضا اسکندری اذعان داشت: در راستای ادغام آبفا شهری و روستایی و با ایجاد انسجام و هماهنگی کلیه نیروها و استفاده از این ظرفیت نیروی انسانی تاکنون در بیش از ۲۰ منطقه از خطوط شبکه توزیع آب روستاها تعمیر، تعویض واصلاح شده است.
وی افزود: در بخش رود زرد با توسعه شبکه به طول ۳۰۰ متر، ۱۵۰ خانوار از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی
بهره مند شدند.
اسکندری در پایان به شهروندان مناطق شهری و روستایی رامهرمز توصیه کرد: با توجه به افزایش دمای هوا در این روزها ضمن رعایت نکات بهداشتی در مصرف صحیح و اصولی آب صرفه جویی کنند.

 

 

پایداری شبکه آبرسانی روستایی دزفول

مدیر آبفا منطقه دزفول گفت: با تلاش جهادگران آبفا در گرمای بیش از ۵۰ درجه دزفول، آبرسانی به چندین روستای تحت پوشش پایدار شد.
اسماعیل سالم اظهار کرد: با تلاش جهادگران آبفا دزفول در گرمای بی سابقه این روزهای خوزستان، در دو عملیات اجرایی پمپ چاه شماره یک مجمتع آبرسانی روستای خیبر و الکتروپمپ شماره ۱ روستای سبزآب تعمیر و تعویض شدند.
وی با اشاره به اینکه عملیات رفع عیب چاه شماره یک مجتمع خیبر واقع در روستای خیبر انجام شد،افزود: تاسیسات خیبر آب شرب ساکنین روستاهای خیبر ، بنه عیسی ، نهضت آباد و بدیلیان را تامین میکرد که به دلیل خرابی سریعا به منظور جلوگیری از قطع آب اهالی در دستور کار قرار گرفت که پس از رفع عیب، مجدد وارد مدار بهره برداری شد.
سالم تصریح کرد : توسط اکیپ دیگر آبفا منطقه دزفول عملیات نصب پمپ شماره ۱ تاسیسات سبزآب که تامین کننده آب شرب روستاهای سبزآب و کهنک می باشد انجام شد.
مدیر منطقه آبفا دزفول اذعان داشت: در این عملیات با خارج نمودن پمپ سوخته و نصب پمپ جدید، سریعا استارت کار انجام و پمپ جدید وارد مدار بهره برداری شد.
سالم در خاتمه تصریح کرد : به منظور اینکه اهالی این روستاها در مدت تعمیر با مشکل قطع آب مواجهه نشوند در طول هر دو عملیات به وسیله تانکر به این روستاها آبرسانی انجام شد.

 

 

سرپرست معاونت های بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب منصوب شدند

در مسیر توسعه خدمات و یکپارچه سازی آبفا خوزستان به دنبال تصمیم وزارت نیرو مبنی بر ادغام ادارات آب و فاضلاب شهری و روستایی در کل کشور، معاونت های بهره برداری توسعه آب و فاضلاب در خوزستان منصوب شدند.
بر اساس این گزارش با حکم صادق حقیقی پور مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان، آقایان افشین محمدی به سمت «سرپرستی معاونت بهره برداری و توسعه آب» و فرزان عباسیان به سمت «سرپرستی معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب» در شرکت آبفا خوزستان منصوب شدند.
در پایان از تلاش های آقایان قنواتی و کیانی معاونت های بهره برداری در آبفا و آبفار تقدیر شد.