توسعه شبکه برق روستایی خراسان شمالی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی از جذب ششصد و 60 میلیارد ریال اعتبار توسط این شرکت برای توسعه شبکه برق روستایی استان خبر داد.
  • روستاهای استان محور توسعه شبکه برق می شوند
  • ۶۶۰ میلیارد ریال برای توسعه شبکه برق روستایی استان جذب شد
  • پیگیری های شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی نتیجه داد

به گزارش برقاب و نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی که با حضور میدانی در شهرستان مرزی راز و جرگلان به منظور بازدید از روند اجرای پروژه های برق رسانی روستایی پرداخته بود، در دیدار با شهردار و اعضای شورای این شهرستان از جذب ششصد و ۶۰ میلیارد ریال اعتبار توسط این شرکت برای توسعه شبکه برق روستایی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی؛ مدیر عامل این شرکت در دیدار با شهردار و اعضای شورای رازو جرگلان از اجرای پروژه رینگ این شهرستان خبر داد و افزود: برای پایداری شبکه اصلی شهرستان راز و جرگلان و تغذیه برق از چند پست، یکی از برنامه های اجرایی در دست اقدام اتصال شبکه برق این شهرستان به پست های فوق توزیع است.

مهندس “حسن چاهی” با بیان این که برای اجرای این پروژه ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار تامین شده است، افزود: با توجه به اهمیت موضوع و پیگیری های فراوان، این شرکت توانست مصوبه توسعه برق روستایی را از شرکت توانیر با اعتباری بالغ بر ششصد و ۶۰ میلیارد ریال اخذ کند که در همین راستا ۱۱ کیلومتر شبکه فشار متوسط برای ایجاد رینگ شبکه راز و جرگلان و اتصال آن به شبکه فوق توزیع غلامان و بجنورد احداث خواهد شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی با بیان این که اجرای پروژه های اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستاهای “دویدوخ” و “توتلی” تسریع شود، به جذب بیش از ۱۱۰ میلیارد ریال از ۱۶۰ میلیارد ریال پروژه های برق رسانی اصلاح و ترمیم شبکه برق شهرستان اشاره و از افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات جذب شده نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.

مهندس “حسن چاهی” در پایان افزود: هم چنین در این شهرستان پروژه جابجایی و رفع حریم ۴ کیلومتر شبکه برق در روستای “حصارچه” با اعتباری بیش از ۴۵ میلیارد ریال نیز آغاز شده است.