تمدید حکم رئیس هیئت مدیر شرکت آب منطقه ای تهران

حکم " بهزاد پارسا" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل به مدت دو سال تمدید شد.

به گزارش برقاب : حکم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران تمدید شد . در حکمی که به امضای “محمدجوانبخت” معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران رسیده است، “بهزاد پارسا” مورخ ۱۴۰۲.۱۱.۲۵ در ایام شعبانیه، روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) سقا و پرچمدار بزرگ کربلا، به مدت دو سال دیگر در سمت خود در منزلت سقایی و آب رسانی به شهروندان پایتخت ابقا شد.

در متن این حکم آمده است :

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد مصوبه مجمع عمومی مورخ ۱۴۰۲.۱۰.۲۴ و به پیشنهاد مصوبه مورخ ۱۴۰۲.۱۰.۲۵ هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای تهران به موجب این حکم برای مدت دو سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور تعیین و منصوب می شوید.

انتظار می رود با رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی و جهادی، مردم داری  و فسادستیزی و با هماهنگی، همکاری و جلب مشارکت کلیه عوامل ذی مدخل در مدیریت منابع آب نسبت به پیگیری و اجرای وظایف اهتمام ویژه به عمل آورید.

از خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت رسانی موثر به مردم شریف آن استان در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خواستارم.

محمد جوانبخت

رئیس مجمع عمومی