تلاش بی وقفه کارکنان برق رودهن

تلاش بی وقفه کارکنان برق رودهن در دمای زیر صفردرجه

به گزارش برقاب،در پی بارش برف سنگین و کولاک شدید در محور هراز محدوده امام زاده هاشم و قطعی برق در این ناحیه، طی یک عملیات هشت ساعته  با تلاش و مجاهدت کارکنان منطقه برق رودهن مشکل قطعی برق مرتفع و شبکه توزیع برق در ناحیه مذکور به حالت پایدار درآمد.

علی کاظم نیا مدیر منطقه برق رودهن با اعلام این خبر گفت: شامگاه روز شنبه پنجم اسفندماه به علت بارش برف و طوفان شدید و متعاقب آن دررفتگی سیم از روی مقره آویز خط فشار قوی در محور هراز محدوده امامزاده هاشم، شاهد قطعی برق بودیم. متعاقب این رخداد سریعا ماموران اداره حوادث منطقه برق رودهن با تجهیزات و امکانات لازم در محل حاضر شدند و در همان ساعات اولیه بخش عمده ای از خط رفع عیب شد.

وی افزود: متاسفانه به علت طوفان شدید و خطر سقوط همکاران برقکار از ارتفاع، قسمتی از عملیات تعمیر به صبح یکشنبه موکول شد و خوشبختانه با تلاش سیمبانان متعهد منطقه برق رودهن، مرکز آموزش زمستانی تکاوران ارتش و مجموعه توریستی و زیارتی امام زاده هاشم، صبح روز یکشنبه برقدار شدند.

کاظم نیا ضمن قدردانی از همکارانش در برق رودهن که با وجود مخاطرات زیاد و در دمای زیر صفر درجه با همه تمام برای برقدار کردن شبکه از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، تصریح کرد:  با مجاهدت مثال زدنی سیمبانانف خوشبختانه ۵۰۰ نفر از سربازانی که در سرمای شدید و طاقت فرسا قرار گرفته بودند، از خطر سرمازدگی نجات یافتند.

مدیر برق رودهن در پایان  با تاکید بر همکاری جمعی دستگاه های خدماتی در شهرستان دماوند برای غلبه بر بحران ناشی از بارش برف سنگین و کولاک، گفت:  جادارد از تلاش های گسترده شهرداری دماوند، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رودهن، اداره اوقاف شهرستان، شرکت پخش فرآوردهای نفتی و ستاد بحران فرمانداری شهرستان نیز قدردانی نمایم.