• تاریخ : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
 • برابر با : Saturday - 20 - April - 2024
 • ساعت :

  تقدیر معاون رئیس جمهور از مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

  معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در لوحی از مجاهدت، کوشش، حمایت و همراهی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در راستای ترویج فرهنگ غنی و تمدن‌ساز ایثار، جهاد و شهادت و تجلیل و تکریم از ایثارگران قدردانی کرد.

  به گزارش برقآب، به نقل از شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ در لوح تقدیر “سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی” معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خطاب به “عباس صدریان‌فر” مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان آمده‌است: شهید از اسماء خداوند و شاهد و گواه بر همگان، هیچ چیز از او پنهان نیست، به وقت اعمال و رفتارمان را از زیر نظر داشته و برای خدمتگزاران واقعی دعا می‌کنند.

  در سال ۱۴۰۲ رفیق اعلاء یاریمان نمود تا در کنار شما عزیز ایثارگر جلوه‌هایی از عشق و دلدادگی و عطش خدمت به ایثارگران عزیز را در دولت مردمی سیزدهم رقم بزنیم.

  کوشش، همت و مجاهدتتان را می‌ستایم و از حمایت، همراهی و تلاش بی‌دریغتان در راستای ترویج فرهنگ غنی و تمدن ساز ایثار، جهاد و شهادت و تجلیل و تکریم از ایثارگران عزیز صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می‌نمایم.

  فرهیخته گرامی: انتخاب شما، که افتخار حضور در ((چهارمین همایش ملی تجلیل از خادمین ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت)) را کسب نموده‌اید تبریک عرض نموده، امیدوارم این تجلیل و لوح سپاس پاسخی برای تلاش‌های قبلی و انگیزه‌ای برای خدمت بیشتر در آینده به جامعه هدف باشد. برایتان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

  سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی

  معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

  نوشته های مشابه

  تقدیر مشاور وزیر نیرو و رئیس کمیته آب و برق ستاد مرکزی اربعین حسینی از مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی
  اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳

  تقدیر مشاور وزیر نیرو و رئیس کمیته آب و برق ستاد مرکزی اربعین حسینی از مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی

  مشاور وزیر نیرو و رئیس کمیته آب و برق ستاد مرکزی اربعین حسینی از تلاش‌های موثر مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی در ایام راهپیمایی اربعین تقدیر کرد.

  میزان تبادل برق در بورس انرژی به ۶۰ درصد می‌رسد
  اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳
  وزیر نیرو در نشست مشترک با مدیران ارشد صنعت برق کشور:

  میزان تبادل برق در بورس انرژی به ۶۰ درصد می‌رسد

  وزیر نیرو با بیان اینکه وزارت نیرو گام اول اجرای برنامه هفتم توسعه را محکم برداشت، گفت: بر اساس قانون برنامه هفتم و به دنبال اصلاح نظام مالی صنعت برق از این پس تمامی شرکت‌های توزیع نیروی برق، انرژی موردنیاز خود را از بورس انرژی خریداری خواهند کرد و در قالب این سازوکار هزینه خرید برق از نیروگاه‌ها به صورت نقدی پرداخت می‌شود.

  پایداری شبکه برق مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان
  اردیبهشت ۱, ۱۴۰۳

  پایداری شبکه برق مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان

  مدیرعامل شرکت توانیر از پایداری شبکه برق مناطق سیلزده استان سیستان و بلوچستان در پی تلاش بی وقفه گروههای عملیاتی صنعت برق خبر داد.

  مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب شد
  فروردین ۳۰, ۱۴۰۳
  با حکم مدیرعامل شرکت توانیر

  مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب شد

  مدیرعامل شرکت توانیر با صدور حکمی، مهدی مقیم زاده را به عنوان مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران منصوب کرد.

  ارسال دیدگاه

  دیدگاه بسته شده است.

  برو بالا