تقدیر معاون استاندار از مدیرعامل توزیع برق سمنان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان، از مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان تقدیر نمود. حبیب اله خجسته پور معاون استاندار، از برنامه ریزی، همراهی و همکاری شرکت توزیع برق اسـتان در برنامه های ملاقات چهره به چهره و پاسخگویی برخط قدردانی به عمل آورد. در نامه ارائه شده حبیب اله خجسته […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان، از مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع برق استان سمنان تقدیر نمود.

حبیب اله خجسته پور معاون استاندار، از برنامه ریزی، همراهی و همکاری شرکت توزیع برق اسـتان در برنامه های ملاقات چهره به چهره و پاسخگویی برخط قدردانی به عمل آورد.

در نامه ارائه شده حبیب اله خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان خطاب به سید محمد موسوی زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان آمده است:”باتوجه به اعلام نتایج ارزیابی عملکرد برنامه های ملاقات چهره به چهره و پاسخگویی برخط مدیران دستگاه های اجرایی استان در سال 1398،توسط مرکز ارتباطات مردمی نهاد محترم ریاست جمهوری، دستگاه های اجرایی استان عملکرد “خیلی خوب” (رتبه دوم کشوری) را در بین استان های سراسر کشور کسب نموده که تحقق این امر حاصل برنامه ریزی، همراهی و همکاری آن مجموعه می باشد و از زحمات و تلاش های جنابعالی و همکاران محترم در اجرای مطلوب برنامه های موصوف و کسب رتبه برتر تقدیر و تشکر می نمایم.”