تقدیر رییس مرکز بهداشت استان یزد از مدیر دفتر کنترل کیفیت شرکت آبفا

دکتر محمد رضا دهقانی رییس مرکز بهداشت استان یزد با اهداء لوح تقدیری از ابراهیم علیدوست مدیر دفتر کنترل کیفیت شرکت آبفا در خصوص پیگیری و اجرای برنامه های مرتبط با سلامت آب استان تقدیر و تشکر نمود . به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : در متن این تقدیر نامه […]

دکتر محمد رضا دهقانی رییس مرکز بهداشت استان یزد با اهداء لوح تقدیری از ابراهیم علیدوست مدیر دفتر کنترل کیفیت شرکت آبفا در خصوص پیگیری و اجرای برنامه های مرتبط با سلامت آب استان تقدیر و تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : در متن این تقدیر نامه آمده است :

همکاری و تلاش در جهت ارتقای سلامت مردم عزیز ضرورتی است برای رسیدن به جامعه ای سالم و با نشاط که به دست توانا و اندیشه خلاق مدیران و فعالان حوزه سلامت محقق می گردد .

لذا با عنایت به تلاش ها و پیگیری های حضرتعالی، در امر تامین سلامت آب شهرهای استان که نمونه بارز آن اخذ گواهی ملی ایمنی آب شهر یزد به عنوان اولین شهر دریافت کننده این گواهینامه در سطح کشور بود ضمن تقدیر و سپاس از زحمات بی دریغ جنابعالی توفیق روز افزون شما را در همه امور به ویژه در ارتقای فرهنگ سلامت و کیفیت زندگی با تامین آب مصرفی شهروندان گرانقدر از خداوند منان مسئلت می نمایم و امیدوارم شاهد اعتلای شاخص های سلامت مردم استان باشیم .