تقدیر از پاسخگویان نمونه و میز خدمت توزیع برق مشهد

مراسم تقدیر از پاسخگویان نمونه و میز خدمت و دست اندرکاران حوزه های مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد. به گزارش دفتر روابط عمومی، در این جلسه که با حضور مهندس سعیدی، مدیریت استراتژیک، مجری پنجره واحد و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد ابتدا مهندس […]

مراسم تقدیر از پاسخگویان نمونه و میز خدمت و دست اندرکاران حوزه های مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، در این جلسه که با حضور مهندس سعیدی، مدیریت استراتژیک، مجری پنجره واحد و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد ابتدا مهندس ثناگر مدیریت استراتژیک شرکت از نحوه عملکرد کارشناسان میز خدمت و مراحل پاسخگویی به مشترکین گزارشی ارائه نمود. سپس مهندس اعتماد رضایی مدیر مرکز ارتباط با مشتری گفت: طی 4 ماه اول سال 99 و با تلاش 17 کاربر تعداد تماس های ورودی این مرکز 69491 مورد همراه با پاسخ بوده که 96 درصد آن پاسخ داده شده است.

تماس های بدون پاسخ نیز 2257 مورد (4 % درصد) می باشد و تعداد تماس های خروجی نیز 1798 همراه با پاسخ بوده است.

وی گفت: اهداف این مرکز شامل ارتقای سطح آموزش کارشناسان، ایجاد دسترسی های نرم افزاری، کنترل فرایندها براساس زنجیره ارزش خدمات و حرکت در راستای حذف مراجعات حضوری و مشتری مداری بوده است. البته با پیگیری و برگزاری جلسات حضوری و غیرحضوری و رصد روزانه کارها، نتایج تحلیل ها نشان دهنده ساماندهی و کاهش تعداد تماس های مشتریان می باشد.

در این جلسه مهندس رکنی زاده مدیرعامل شرکت داده کاوان ( پیمانکار اجرای طرح های CRM و نظرسنجی) گفت: انجام 550 مصاحبه نشان دهنده رضایت از حامی مشتری به میزان 75 درصد می باشد. سطح رضایت از نگهبانی نیز به میزان 55 درصد و سرعت اجرای درخواست نیز با رضایت 63 درصدی روبه رو بوده است.

در این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدیه از پاسخگویان نمونه و میز خدمت، نظارت بر دفاتر پیشخوان، حفاظت فیزیکی، مرکز پاسخگویی و شرکت داده کاوان تقدیر شد.

نفرات نمونه: مجتبی پرورش، مهدی کمالی، احمد پوروحدتی، فرزانه علی محمدی و خانم اکبرزاده و خانم ناهید خنده رو می باشند.