تقدیر از مشترکین کم‌مصرف شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی

باهدف فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف بهینه آب تعدادی از مشترکین کم‌مصرف شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی شناسایی و موردتقدیر قرار گرفتند تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف آب نقش مهمی در این زمینه دارد و از تلفات آب در تمامی بخش‌های مصرف جلوگیری می‌کند. به گزارش روابط عمومی […]

باهدف فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف بهینه آب تعدادی از مشترکین کم‌مصرف شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی شناسایی و موردتقدیر قرار گرفتند
تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و اقدامات فرهنگی و آموزشی در راستای مدیریت مصرف آب نقش مهمی در این زمینه دارد و از تلفات آب در تمامی بخش‌های مصرف جلوگیری می‌کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی ، همزمان با فصل گرم تابستان و شیوع بیماری کرونا و به تبع آن افزایش میزان مصرف آب توسط مشترکین و بمنظور ترغیب و تشویق شهروندان به صرفه جویی در مصرف آب ، معاون مشترکین و درآمد شرکت به همراه اکیپ بخش خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بصورت نمادین با حضور در منزل مشترکین کم مصرف از ایشان تجلیل بعمل آوردند.
مهندس ابراهیم زاده معاون مشترکین و درآمد شرکت بابیان این مطلب که استفاده از ابزارهای انگیزشی و تشویقی در سال‌های اخیر در برنامه‌های کاری این شرکت قرار گرفته، تصریح کرد: توسط شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی که در بین اقشار مختلف مردم انجام می‌شود در راستای تنوع‌بخشی به این اقدامات با به‌کارگیری مکانیزم های ترغیبی و تشویقی، مشترکین کم‌مصرف شناسایی و تقدیر می شوند.
وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از  خانواده های کم مصرف و هم استانی های عزیز و مشترکین گرامی که با مدیریت بهینه مصرف آب این شرکت را همواره یاری می کنند تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه این دیدار مشترک منتخب در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما با تاکید بر مدیریت مصرف اظهار داشت: رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف آب مساوی با احترام به حقوق دیگران است و ما با این کار ضمن خشنودی پروردگارموجب بهره مندی همگان از آب شرب می شویم.
وی با خطاب به سایر خانواده های کم مصرف افزود: شما با مدیریت مصرف یک فریضه الهی را به جا می آورید.به ویژه در شرایط کنونی که با ادامه روند خشکسالی و کاهش منابع تامین آب با بحران کمبود آب مواجه هستیم و  ضروری است همه مدیریت مصرف را اعمال کنیم تا این بحران را به ویژه در فصل گرم تابستان به خوبی پشت سر بگذاریم .
در پایان مراسم به رسم قدردانی لوح تقدیر و هدیه ای به خانواده های این عزیزان  اهداء گردید.