تقدیر از مدیران صنعت آب و برق استان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیران صنعت آب و برق استان زنجان با امام جمعه و نمایندۀ ولی فقیه در استان دیدار و پیرامون مباحث فرهنگی و دینی گفتگو نمودند در آغاز حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رحمتی  در خصوص برنامه های ابلاغی وزارت نیرو در بحث مسائل فرهنگی و دینی […]

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیران صنعت آب و برق استان زنجان با امام جمعه و نمایندۀ ولی فقیه در استان دیدار و پیرامون مباحث فرهنگی و دینی گفتگو نمودند

در آغاز حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رحمتی  در خصوص برنامه های ابلاغی وزارت نیرو در بحث مسائل فرهنگی و دینی اعم از برگزاری مسابقات قرآنی ویژه همکاران و فرزندان همکار و خانواده های آنان ، امر به معروف و نهی از منکر ، ترویج فرهنگ اقامه نماز ، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ، تقویت توانمندیهای فرهنگی و دینی فرزندان همکاران ، فعالیت در زمینه فضای مجازی و نرم افزار و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف بهینه صنعت آب و برق استان توضیحات مبسوطی ارائه داد.

وی با اشاره به وجود مدیران شایسته در صنعت آب و برق ، از حمایت های مدیران عامل شرکتهای صنعت آب و برق استان در زمینه فعالیت های فرهنگی و دینی ، قدردانی نمود و افزود: شرکتهای صنعت آب وبرق استان زنجان در بخش فعالیت های فرهنگی و دینی وزارت نیرو ، شایسته تقدیر ویژه شده اند.

سپس مهندس افشاری ، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان با ارائه گزارشی از وضعیت بارندگی استان در چند روز اخیر گفت:خوشبختانه در بارندگی های اخیر که حدود13 میلیمتر ثبت شده است نسبت به سال گذشته حدود 3 درصد افزایش را نشان می دهدکه این نویدخوبی برای منابع آب سطحی و زیرزمینی استان است.

افشاری ، با تاکید بر وضعیت بحرانی برخی از دشتهای استان،تصریح کرد:اگر طرح های نیمه تمام استان کامل شوند و سد های مشمپا ، مراش و بلوبین به مدار تامین آب استان بپیوندند ،در آینده برای مصارف اولیه با مشکل مواجه نخواهیم شد.

وی افزود چاره ای جز کاهش وابستگی به منابع آب زیرزمینی نداریم چون وابستگی اینگونه، از نظر پدافند غیر عامل، موضوع خطرناکی است و آینده را با خطر مواجه خواهد ساخت.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان ،با اشاره به اینکه سد مراش و بلوبین حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند ، همراهی و مساعدت مسئولین استانی را در جذب اعتبار لازم جهت تکمیل طرحهای مذکور خواستار شد.

امام جمعه زنجان :ضمن خوش آمدگویی به مدیران عامل صنعت آب و برق استان زنجان گفت :با شرایط بوجود آمده برای کشور که از سویی تحریم ظالمانه و از سویی دیگر کمبود بودجه دارد، مدیریت منسجم و یکپارچه ،سازنده خواهد بود .

حجت الاسلام و المسلمین علی خاتمی با اشاره به اینکه نقش مدیران در شرایط کنونی بسیار مهم است ،تصریح کرد: مدیر با تدبیر کسی است که در شرایط بحرانی، مدیریت بودجه و سرمایه نماید.

وی با تاکید براینکه در صنعت آب و برق یک تعامل و رابطه انسانی خوب حاکم است ، افزود : این همبستگی را قدر بدانید و روز به روز منسجم تر و متحد تر با هم کار و فعالیت نمائید. خاتمی به بحث  آبخوانداری و تغذیه مصنوعی نیز تاکید کرد و اظهار داشت : بنده همیشه تاکید کرده ام ، در دنیا با آبخوانداری و جمع آوری آبهای سطحی، امورات کشاورزی و صنعتی خود را میگذرانند و ما نیز باید نسبت به آب که یک منبع استراتژیک است چنین دیدگاهی داشته باشیم.

وی در پایان از فعالیت های فرهنگی صنعت آب و برق استان با اهدا لوح تقدیر به مدیران عامل این صنعت و همچنین مسئولین فرهنگی آن قدردانی نمود.